Як врятуватись від спеки за допомогою йоду

23.06.2024   23:00    26

Хитрий секрет від іспанців допоможе полегшити спекотні літні дні. Ніякого особливого секрету немає – потрібно виділити всього 15 хвилин вільного часу.

У дні, коли на вулиці стоїть температура більш як 30 градусів тепла, перебувати у квартирі просто нестерпно. Втім, встановлення кондиціонера в будинку – не дешеве задоволення. Ба більше, не тільки купівля, але й монтаж можуть вдарити по кишені.

Останні новини:  Як видалити шерсть тварин з одягу під час прання

Крім того, установку техніки часто треба узгоджувати, адже на історичних фасадах встановлювати такі прилади заборонено. Розповідаємо про перевірені способи, як врятуватись у спеку без кондиціонерів і вентиляторів.

Як врятуватись від спеки влітку

Для того, аби полегшити своє життя та змінити температурний режим у квартирі, потрібно скористатись звичайним йодом. За дослідженнями науковців, ранкове вологе прибирання може знизити температуру в оселі на декілька градусів.

Останні новини:  Як за допомогою соди і гарячої води швидко почистити витяжку

Для того, аби це подіяло, потрібно використовувати холодну воду для миття підлоги у будинку чи квартирі та додати туди 10-15 крапель йоду. Крім охолоджувального ефекту, такий спосіб допоможе підтримувати ідеальну чистоту у домі – бактерій та інфекцій не залишиться.

Крім того, врятуватись від спеки допоможуть старі лайфхаки. Захистити квартиру від яскравих сонячних променів допоможе фольга. Вона відбиває сонце та допомагає знизити температуру у приміщенні. Закріпіть на склі малярним скотчем чи мильним розчином.

Останні новини:  Названо п'ять найвірніших знаків зодіаку, які ніколи не зрадять

Використовувати малярний скотч набагато зручніше, адже так демонтаж конструкцію буде швидшим і простішим. Мінус такого методу полягає в тому, що з фольгою світло не проникає у квартиру, а тому в приміщенні доволі темно.