Як використовувати соду в господарстві

13.06.2024   17:00    20
Сода – універсальний засіб, який має бути на кожній кухні. Його використання допоможе вирішити чимало побутових задач, а тому господині вигадали так багато лайфхаків.

Харчова сода – хімічний склад, який може знадобитись будь-якій господині. Хоча про такий продукт часто жартують, ніби він ніколи не закінчується, це обумовлено тим, що насправді мало хто знає, як правильно його використовувати. Розкриваємо всі побутові секрети.

Останні новини:  16 випадків, коли зубна щітка зробить річ бездоганно чистою: поради професійних клінерів

Як використовувати соду

Аби тверде м’ясо стало м’якшим і готувалося швидше, його потрібно просто натерти содою та залишити на декілька годин у холодильнику. Перед приготуванням м’ясо потрібно добре промити під проточною водою та готувати за рецептом.

Якщо у вас немає часу чекати, потрібно додати декілька дрібок соди просто під час приготування м’яса. Це потрібно для того, аби котлети, стейки або підлива стали трішки м’якшими. На 1 кілограм фаршу потрібно соди на кінчику ножа.

Незамінною частиною людського раціону є фрукти та овочі. Втім, ні для кого не секрет, що часто придбані у магазині продукти обробляють пестицидами, які небезпечні для людини.

Останні новини:  Як бездоганно очистити дзеркала без розводів

Фрукти чи овочі потрібно замочити у воді з содою. Достатньо розчинити 1 чайну ложку в 500 мілілітрів та залишити фрукти на 20 хвилин. Після цього потрібно ретельно промити та висушити плоди. Далі ви можете використовувати фрукти у приготуванні їжі або ж зберігати у холодильнику.

Крім того, звичайна сода може допомогти зробити смак будь-якого соусу виразнішим, насиченішим і ніжнішим. Для цього потрібно додати дрібку соди на 200 мілілітрів соусу. Якщо ж ви готуєте томатний соус, то сода допоможе прибрати зайву кислинку.

Останні новини:  Речі, які не повинні викликати у вас почуття провини