Як використовувати металеві губки

24.06.2024   00:20    10

Металеві губки можуть стати у пригоді не лише для очищення посуду. Розповідаємо, як ще їх можна використати для значного полегшення ведення господарства.

Багато господинь можуть бути впевненими у тому, що металеві губки – це пережиток минулого. Втім, експерти запевняють, що вони можуть бути корисними та просто незамінними у побуті. Купити їх можна за копійки, а користі від них стільки, що ви ні разу не пошкодуєте про таку покупку.

Останні новини:  Три копійчані засоби, які дійсно працюють від жовтих плям поту на подушках

Як використовувати металеві губки

Металева губка – чудова альтернатива для звичайної овочечистки. Вона може легко та швидко очистити від бруду моркву чи картоплю, а з молодих плодів навіть може зняти шкірку. За словами господинь, можна обійтись без овочечистки, якщо на вашій кухні є така металева губка. Особливо зручно за її допомогою відмивати брудні буряки від землі.

Останні новини:  Які сновидіння можуть бачити кішки

Крім того, металева губка може вирішити проблему із заточуванням ножів. Вам не доведеться звертатись до фахівців і платити гроші за те, що ви можете зробити самостійно. Достатньо порізати металеву губку кілька разів ножицями, які затупились. Вони знову стануть гострими та будуть дуже добре різати. Ви також зможете заточити стару тертку – достатньо провести губкою знизу вгору.

Ще один цікавий варіант використання металевої губки – уловлювач для сміття. У процесі миття посуду потрібно покласти металеву губку на злив. Вона буде утримувати все сміття та дрібні часточки, а тому вам не доведеться чистити злив руками.

Останні новини:  Як очистити каструлю з пригорілим дном

Ви також можете чистити рибу від луски за допомогою металевої губки. За словами бувалих господинь, використання губки для очищення морепродуктів – найкращий варіант, як позбутись від луски швидко та без клопоту.