Як швидко та ефективно позбутися мішків під очима

20.06.2024   13:00    6

Мішки під очима з’являються з різних причин. Тому важливо встановити, через що виникають набряки під очима чи можливо це не набряки, а жирові грижі, яких неможливо позбутися надовго консервативними методами.

Отже, для початку необхідно зрозуміти, з чим ми маємо справу: зі звичайною ранковою набряклістю, яка виникає на тлі недосипання, неправильного способу життя, зловживання солоним чи гострим. Також виною набряклості може бути малорухливий спосіб життя. Якщо з набряками ви стикаєтеся іноді, необхідно відстежити першопричину і почати профілактичну боротьбу з набряками вранці: виключити з раціону все шкідливе, налагодити сон і почати займатися спортом. Так як потрібно розуміти, що навіть у такій набряклості немає нічого хорошого, адже вона сприяє розтягуванню шкіри під очима, і з віком це обов’язково стане причиною вашого невдоволення своїм обличчям.

Останні новини:  Якою кашею краще годувати собаку в домашніх умовах

З набряками, які виникають вранці на тлі нездорового способу життя, можна боротися за допомогою звичайних охолоджених патчів гідрогелів.

Гірше, якщо схильність до набряків є спадковою або виникає на тлі тих чи інших проблем зі здоров’ям (нирок, печінки, судин тощо). Тоді з набряками боротися набагато складніше, оскільки вони виникають із завидною регулярністю і часто стають предвісником так званих жирових гриж на нижньому повіку, які є по суті віковою проблемою.

Останні новини:  Нечесні методи, які дають змогу виграти будь-яку суперечку

На початковому етапі з такими набряками можна також боротися за допомогою патчів та кремів із протинабряковими компонентами (кофеїном, пептидами тощо). Також для боротьби з набряклістю сьогодні продаються спеціальні альгінатні маски, завдання яких не тільки омолоджувати періорбітальну зону і боротися зі зморшками, а й стимулювати кровообіг у цій області, що дозволяє боротися з набряком.

Останні новини:  Експерти дали поради для макіяжу жінкам 40+

Якщо ви починаєте помічати, що косметичні засоби вже не дуже добре справляються з набряклістю в області нижньої повіки, можна вдатися до косметологічних процедур. Це мікрострумова терапія, мезотерапія і, звичайно, лімфодренажний масаж. Масаж та мікроструми спрямовані на поліпшення мікроциркуляції крові та сприяють за рахунок цього виведенню зайвої рідини. Мезотерапевтичні коктейлі мають також лімфодренажний ефект.