Як помити голову вдома так само якісно, як у салоні краси

24.06.2024   15:00    14

Після походу в салон краси деякі з нас починають замислюватися — в чому секрет миття волосся в перукарнях? Зазвичай, після оновлення стрижки волосся повільніше забруднюється, краще піддається укладанню і в цілому виглядає здоровішим.

Багато хто списує всі ці властивості на дорогі засоби, до яких вдаються перукарі під час миття голови в салоні. Але насправді секрет криється не лише у спеціальних шампунях та бальзамах, а й у техніці, якою користуються майстри.

Докладніше про кілька хитрощів стилістів по волоссю — у даному матеріалі.

Останні новини:  Візажисти пояснили, як підібрати помаду під колір зубів

Використовуйте більше води

Найчастіше перед тим, як нанести шампунь, ми стоїмо під водою всього кілька секунд, щоб волосся стало вологим. Однак перукарі приділяють цьому етапу значно більше уваги. Перед використанням шампуню постійте під водою хоча б 1,5-2 хвилини. Це зробить волосся куди більш сприйнятливим до миючих засобів.

Масаж голови з шампунем

Звикли швидко наносити шампунь і також швидко його змивати? Час змінювати стратегію. Напевно, ви помічали, що в перукарнях під час миття волосся стилісти ретельно масажують голову — в середньому, близько двох хвилин. Не ігноруйте цей етап. Нанесіть шампунь і зробіть масаж голови, щоб отримати більше піни і щоб кожна ділянка волосся була оброблена.

Довге змивання

Останні новини:  Як з допомогою цукру швидко відіпрати пляму від напоїв на сукні

Зазвичай, волосся швидко забруднюється через те, що під час миття голови ми не до кінця видаляємо залишки шампуню та бальзаму з волосся. Щоб шевелюра довше залишалася свіжою, важливо ретельно змивати всі засоби кілька хвилин. Навіть якщо вам здається, що на волоссі вже нічого не залишилося, зачекайте ще трохи під водою. Ви здивуєтеся, як ця нехитра дія піде на користь вашій зачісці.

Останні новини:  Чому не варто залишати собаку на прив’язі біля магазину

Температура води

Температура води для миття волосся має бути комфортною. Найкраще використовувати теплу воду. Гаряча вода посилює роботу сальних залоз, через що волосся швидше стає брудним. В кінці миття волосся рекомендується обполіскувати прохолодною водою, щоб надати йому блиск.

Подвійне нанесення шампуню

Навіть якщо у вас не дуже довге волосся, цей ритуал необхідний. Вперше ви промиваєте волосся з метою гігієни, а вдруге для того, щоб наситити його поживними речовинами, які містяться в шампуні.