Як і для чого варто зберігати незалежність у стосунках

23.06.2024   21:40    13

Часто, коли ми закохуємося, все інше перестає для нас існувати. Кожну вільну хвилину ми хочемо проводити з коханим, забуваючи про те, що так ми не тільки обмежуємо його свободу, але також стаємо від нього залежними. Відмовитися від себе і своїх інтересів заради іншої людини — так виглядають “здорові” стосунки? Пропонуємо вам кілька доказів того, що бути у відносинах, залишаючись вільною, не тільки можна, але і потрібно!

Незалежність — це сексуально

Ні для кого не секрет, що коли чоловік розуміє, що є для вас “всім”, він починає відчувати тиск і втрачає всякий інтерес, все більше відсторонюючись. Однак якщо ваш коханий буде розуміти, що завоювати ваш час і увагу не завжди просто — його це буде інтригувати та тримати в тонусі. Таким чином в ньому прокинеться справжній мисливець, який сам буде до вас постійно тягнутися і домагатися вашої уваги.

Останні новини:  Господиням розповіли, як за допомогою гірчиці перемити посуд, якщо немає гарячої води

Вам не буде нудно

Безперервне перебування удвох, рано чи пізно, наганяє нудьгу і рутину. Саме тому не забувайте про своїх друзів, захоплення, справи — це важлива складова вашого життя і ні в якому разі не жертвуйте цим в ім’я любові.

З’явиться більше тем для розмов

Розмови про нові враження, знання, досвід, знайомства — чим більше ви будете жити своїм життям, тим більше цікавих розмов за вечерею зі своєю другою половинкою на вас чекає. Ніякої рутини!

Останні новини:  Названо п'ять найвірніших знаків зодіаку, які ніколи не зрадять

Ви частіше будете в гарному настрої

Якщо ваш чоловік є для вас цілим всесвітом, то кожна ваша сварка буде для вас кінцем світу. Саме тому ваші друзі, близькі і хобі в таких ситуаціях є рятувальним жилетом, які допомагають не зациклюватися на неприємності на особистому фронті, доводячи, що життя, так чи інакше, прекрасне.

Нотка загадковості у стосунках

Запам’ятайте, ви не повинні розповідати своїй другій половинці про абсолютно всі свої справи. Зберігайте легку інтригу, майте свої маленькі жіночі секрети, ритуали і справи.

Останні новини:  Як видалити шерсть тварин з одягу під час прання

Встановлювати межі — це нормально

Краще вже на початку стосунків сказати, що час від часу ви потребуєте в особистому часі і просторі. Точно так само ви повинні поважати його межі, беручи під увагу його бажання, звички та інтереси. Це і є відносини двох дорослих людей.
Ви легше переживете розставання

Не варто думати про гірше, але пам’ятайте: навіть при сумному розкладі ваші друзі, інтереси і робота (яким ви не зраджували і в кращі дні вашого життя) стануть вашою віддушиною і порятунком, якщо ви раптом залишитеся одна. Тому бережіть їх.