Вживання курки допомагає худнути

15.06.2024   08:31    21

Курка – це пісне м’ясо з високою поживною цінністю, регулярне вживання якого підтримує здоров’я. Особливо, якщо порівнювати його з шкідливим переробленим червоним м’ясом.

Якщо ви не вегетаріанець, то найбільш корисним різновидом м’яса для вас буде курка. Це найпоширеніший вид домашньої птиці, і його популярність пояснюється цілим набором корисних властивостей.

У курці багато білка, який відіграє важливу роль у підтримці м’язів. Якщо ви хочете, що називається, накачатися, або просто зміцнити себе фізично, куряче м’ясо вам показано, і в великих кількостях. Поєднуйте його з рисом!

Останні новини:  Вчені розповіли про користь сала для здоров’я та схуднення

Курятина допомагає худнути, оскільки є пісним м’ясом і містить мало жиру. Курка багата кальцієм і фосфором. Обидва цих мінералу сприяють зміцненню кісток. Регулярне вживання курки також знижує ризик артриту.

Нарешті, курка прекрасно бореться зі стресом за рахунок триптофану і вітаміну B5. Вона багата магнієм, що полегшує симптоми ПМС. Цього все ще мало?

Ще одним важливим корисним властивістю курки є її здатність зміцнювати імунітет. Саме тому ще наші бабусі рекомендували курячий бульйон при застуді або грипі. Навіть просто пар від гарячого супу очищає носові проходи. Обов’язково включайте курку в свій раціон для того, щоб зберігати здоров’я і молодість.

Останні новини:  Названі продукти, які не можна їсти холодними