Вчені назвали 3 продукти, які допоможуть запобігти ранню смерть

18.06.2024   11:31    10

Простий і логічний підхід до збільшення тривалості життя – відстрочити і запобігти хворобі. Отже, дотримання здорового харчування, можливо, є одним з найбільш важливих факторів, що визначають кількість прожитих років.

Зростаюча кількість даних показує, що низьке споживання насичених жирів і високе споживання жирних кислот може запобігти хворобам. Зокрема, три продукти при вживанні у великих кількостях можуть знизити ризик ранньої смерті на 10 відсотків.

Останні новини:  Вуглеводи проти жиру: 5 вуглеводних продуктів, які можуть зменшити живіт

У новому дослідженні вчені встановили, що вживання великої кількості горіхів, насіння і рослинних олій знижує ризик ранньої смерті.

Мета-аналіз, показав, що рослини, багаті омега-3 – соєві боби і насіння льону, мають особливо сильну захисну дію від серцево-судинних захворювань.

Команда визначила, що більш високе споживання альфа-ліноленової кислоти (ALA), що становить близько 1,6 грама на день, може знизити ризик загальної смертності на 10 відсотків у порівнянні з тими, хто їв менші кількості.

АЛК є найбільш поширеною незамінною поліненасиченою жирною кислотою, доступною в рослинних джерелах.

Останні новини:  Доступний продукт може захищати від хвороб серця і раку

Це поживна речовина також необхідно для нормального росту і розвитку людини. Смертність від серцевих захворювань також була нижчою серед людей, які їли меншу кількість продуктів, багатих АЛК. ALA знизила шанси померти від серцево-судинних захворювань на 8%.