В ISW пояснили, який ефект матиме знищення Кримського мосту

25.06.2024   19:00    28

Руйнація Кримського мосту змусить російських військових покладатися на довгий маршрут уздовж північного узбережжя Азовського моря

Західні аналітики вважають, що руйнація цього об’єкта призведе до того, що це ускладнить для росіян окупацію півострова.

В ISW пояснили, який ефект матиме знищення Кримського мосту

Фото: Росавтодор

Керченський міст, що з’єднує Росію та Крим, залишається важливим для підтримки окупації півострова. У разі, якщо удари ЗСУ зруйнують об’єкт, здатність російських військ підтримувати окупацію знизиться. Про це свідчить звіт американського Інституту вивчення війни (ISW).

Останні новини:  Ізраїль заявив про перехоплення ракети з боку Ємена

Аналітики зазначають, що удари ЗСУ по мосту засобами далекого радіусу дії розірвуть важливий канал зв’язку для російських сил, які базуються в окупованому Криму.

Руйнація Кримського мосту змусить російських військових покладатися на довгий маршрут уздовж північного узбережжя Азовського моря і посилить вразливі місця для ЗСУ.

Аналітики також навели слова голови ГУР МО України Кирила Буданова, що теж говорив про логістичний ланцюжок: достатня кількість наданих США ракет великої дальності ATACMS можуть дозволити ЗСУ завдати удару по Керченському мосту та розірвати важливу російську наземну лінію зв’язку між окупованим Кримом та Росією.

Останні новини:  У Китаї із заповідника втекло і «подорожує» на південь стадо слонів

«Буданов сказав, що Україна може ізолювати окупований Крим, який російські військові використовують як тиловий плацдарм, шляхом нанесення ракетних ударів великої дальності ATACMS по мосту через Керченську протоку», — мовиться у звіті.


korrespondent.net