В ISW назвали, кого Путін готує у наступники режиму

19.06.2024   15:21    6

Путін намагається підготувати ймовірних наступників свого режиму з числа своїх дітей і родичів, а також дітей інших високопосадовців.

В ISW назвали, кого Путін готує у наступники режиму

Фото: Getty Images Російський диктатор Володимир Путін

Господар Кремля Володимир Путін намагається підготувати ймовірних наступників свого режиму з числа своїх дітей і родичів, а також дітей інших високопосадовців. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Зазначається, що 17 червня російський диктатор звільнив заступників міністра оборони Миколу Панкова, Руслана Цалікова, Тетяну Шевцову і генерала армії Павла Попова. Взамін Путін замінив їх на заступників міністра оборони Анну Цівільову та Павла Фрадкова, а також першого заступника міністра оборони Леоніда Горніна.

Останні новини:  У РФ почали платити за вербування на війну друзів

Як відомо, Анна Цівільова є двоюрідною племінницею Путіна, дружиною нещодавно призначеного міністра енергетики Сергія Цівільова та головою ініційованого Кремлем фонду Захисники Вітчизни. Вона також раніше входила до складу Ради з питань опіки та піклування у соціальній сфері при уряді Росії у 2019 році.

А Павло Фрадков — син колишнього прем’єр-міністра Росії та директора Служби зовнішньої розвідки Росії (СЗР) Михайла Фрадкова. Павло Фрадков обіймав посаду першого заступника керівника Адміністрації президента з 2021 року, заступника керівника Федерального агентства з управління державним майном (Росимущество) з 2012 по 2015 рік, а також у Департаменті загальноєвропейського співробітництва Міністерства закордонних справ Росії з 2005 по 2012 рік.

Леонід Горнін обіймав посаду першого заступника міністра фінансів з травня 2018 року, заступника міністра фінансів з 2012 по 2018 рік, а також міністра фінансів і податкової політики Новосибірської області з 2010 по 2011 рік.

Останні новини:  ФСБ заявила про запобігання "нападу на православний храм" в Адигеї

Як заявляють в ISW, «призначення Цівільової, Фрадкова та Горніна підтримують нещодавні зусилля Путіна презентувати своїх родичів та дітей інших високопосадовців громадськості РФ. Крім того, диктатор намагається призначити економічних радників у Міноборони для поліпшення економіки в умовах воєнного часу».

В Інституті вивчення війни нагадали, що Цівільова і Фрадков брали участь у Петербурзькому міжнародному економічному форумі разом з дочками Путіна та дітьми інших високопосадовців 6 і 7 червня. Таким чином, Путін, імовірно, намагався представити своїх дітей та дітей чиновників зі свого найближчого оточення громадськості, щоб створити умови для їхнього обіймання високих та впливових посад у російському уряді.
В ISW також зазначили, що Путін дедалі частіше призначає економістів на керівні посади у Міноборони Росії. Зокрема, 12 травня він замінив міністра оборони Сергія Шойгу на економіста за фахом, колишнього першого віце-прем’єра Андрія Білоусова. А наприкінці травня Путін замінив колишнього заступника міністра оборони Юрія Садовенка на колишнього заступника міністра економіки й аудитора Рахункової палати Ради Федерації Олега Савельєва.

Останні новини:  Залякування від РФ. Хотіли вбити главу Rheinmetall

Аналітики ISW вважають, що ці призначення свідчать про те, що Путін надає перевагу призначенню чиновників, яких він вважає лояльними до режиму, та економістів для покращення оборонно-промислової бази Росії.


korrespondent.net