Україна починає переговори про вступ до ЄС

25.06.2024   15:51    19

Урсула фон дер Ляєн привітала українців з історичною подією

У Люксембурзі відбудуться перші міжурядові конференції, у межах яких буде дано старт переговорам про вступ України до ЄС.

Україна починає переговори про вступ до ЄС

Фото: Скріншот

У вівторок, 25 червня, офіційно розпочнуться переговори про вступ України до Євросоюзу. З цією історичною подією українців привітала президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн в соцмережі Х.

Останні новини:  Українська розвідка здійснила кібератаку на банківську систему рф – ЗМІ

«Вітаємо Молдову та Україну з початком переговорів про вступ. Це дуже хороша новина для народу України, Молдови та всього Європейського Союзу. Шлях попереду буде складним, але сповненим можливостей. Бажаємо вдалого початку переговорів», – зазначила вона.

Відомо, що сьогодні у Люксембурзі в другій половині дня – для України о 15:30, а для Молдови – о 18:00 – відбудуться перші міжурядові конференції, у межах яких буде дано старт переговорам про вступ до ЄС.

Під час цього заходу ЄС представить переговорну рамку, яка визначає принципи та основи подальших переговорів. Крім того, як Україна, так і представники Євросоюзу представлять свої переговорні делегації та обміняються вступними заявами.

Останні новини:  В Україні змінять правила видачі лікарняних


korrespondent.net