Україна отримала від Німеччини міцні потужні пікапи для захисту інфраструктури (Фото)

15.06.2024   18:05    20

Німеччина передала Національній гвардії України п’ять автомобілів, призначених для захисту об’єктів цивільної інфраструктури. Цю інформацію повідомило посольство Німеччини у соцмережі Х.

У своєму дописі посольство зазначило, що ця передача є відповіддю на посилення російських атак по критичній інфраструктурі України. Німеччина посилює свою допомогу Україні, надаючи необхідні ресурси для захисту важливих об’єктів.

Передача автомобілів відбулася за участі заступника Посла Німеччини в Україні Тіма Пранґе. Ці автомобілі допоможуть Національній гвардії України ефективніше захищати об’єкти цивільної інфраструктури від загроз.

Останні новини:  Українським водіям у спеку загрожує штраф

Ця підтримка з боку Німеччини є частиною ширших зусиль міжнародної спільноти, спрямованих на підтримку України в її боротьбі за незалежність і безпеку. На тлі посилення атак, такі дії є надзвичайно важливими для забезпечення стабільності та захисту життєво важливих об’єктів.

Передані пікапи це Toyota Land Cruiser 79, які оснащені потужним 4.5-літровим V8 турбодизельним двигуном, який розвиває 205 к.с. при 3400 об/хв і 430 Нм крутного моменту при 1200-3200 об/хв. Двигун працює в парі з 5-ступеневою механічною коробкою передач, забезпечуючи високу прохідність і динаміку. Кузов автомобіля має довжину 5245 мм, ширину 1790 мм, висоту 1955 мм і колісну базу 3180 мм. Цей позашляховик відомий своєю міцною рамою, високим кліренсом і здатністю перевозити важкі вантажі, що робить його ідеальним для складних умов експлуатації.
Останні новини:  Оновлений Kia Sportage «засвітився» на тестахmmr.net.ua