У складі дев’ятиразового переможця Кубка конструкторів: український пілот дебютує у “Формулі”

18.06.2024   12:15    6

Великий крок для українського автоспорту. Спортивний директор Williams Racing Свен Смітс офіційно підтвердив, що Олександр Бондарев дебютує в італійській Formula-4 вже цього вересня. Він візьме участь у двох останніх раундах сезону, що відбудуться в Барселоні та Монці, готуючись до повного сезону F-4 у 2025 році.

Минулого року у вересні Олександр увійшов в історію як перший український гонщик, який підписав контракт з Академією “Формули-1”. Наразі він змагається в картингових перегонах категорії OK у Чемпіонаті Європи. У квітні Олександру виповнилося 15 років – вік, з якого гонщики можуть брати участь у формульних змаганнях.

Останні новини:  Fiat відсвяткував 125-річчя спецверсією 500e Giorgio Armani

Дебют у “Формулі-4” для Олександра розпочнеться після участі у Чемпіонаті Світу з картингу FIA Karting, який відбудеться з 12 по 15 вересня на міжнародній картинговій трасі PF в Англії. Ця подія, скоріше за все, стане його останньою у категорії OK.

Цього літа Бондарев активно приступає до тестової програми за кермом боліду Ф4, готуючись до майбутніх змагань.

Зазначимо, що Williams Racing – це британська команда у перегонах “Формули-1” та інших серіях. Команда є дев’ятиразовим переможцем Кубка конструкторів, та заснована сером Френком Вільямсом та Партіком Гедом у 1977 році.

Останні новини:  Audi відродили унікальний суперкар 30-х на 520 силautogeek.com.ua