У Франції стався скандал через зґвалтування єврейської дівчинки

20.06.2024   14:00    6

За звинуваченням у зґвалтуванні були затримані троє хлопчиків у віці 12-13 років

Президент країни Емманюель Макрон у відповідь на інцидент закликав школи провести «дискусійну годину» на тему расизму та антисемітизму.

У Франції стався скандал через зґвалтування єврейської дівчинки

Фото: Getty Images

Гучний скандал спалахнув у Франції через зґвалтування 12-річної єврейської дівчинки, у якому звинувачують двох підлітків. Це відбулось на тлі сплеску антисемітизму у Франції з початком війни між Ізраїлем і ХАМАС. Про це повідомляє інформагентсто AP.

Останні новини:  Угорщина пояснила, чого виступає проти вступу України до НАТО

Дівчинка повідомила про зґвалтування в місті Курбевуа в суботу, 15 червня, після чого були затримані троє хлопчиків у віці 12-13 років. Їм було висунуто у вівторок, 18 червня, кілька попередніх звинувачень, у тому числі у груповому зґвалтуванні неповнолітньої віком до 15 років за обтяжувальних обставин, насильстві та публічній образі на релігійному ґрунті, погрозах вбивством, спробі вимагання та незаконному записі або трансляції зображень сексуального характеру.

Прокуратура не вказала віросповідання дівчинки і не оприлюднила її особу. Французькі ЗМІ та мер міста назвали це антисемітським нападом і назвали дівчинку єврейкою. Пізніше адвокат і єврейський лідер Елі Корчіа заявив, що дівчина є єврейкою і що під час нападу згадувалася Палестина.

Останні новини:  Байден назвав свою віцепрезидентку "Трампом"

Двоє хлопців перебувають під вартою до завершення слідства, повідомили в прокуратурі. Третього хлопця визнали свідком ймовірного зґвалтування.

На цей скандал відреагував президент Франції Емманюель Макрон, який попросив школи провести цього тижня «дискусійну годину» на тему расизму та антисемітизму, повідомляє Reuters.


korrespondent.net