Три види фізичної активності для захисту серця

13.06.2024   23:00    17

Фізична активність вкрай важлива для підтримки здоров’я серця. Ось кілька різновидів фізичної активності, які запобігають серцево-судинні захворювання.

Виділіть не менше 40 хвилин в день на фізичні навантаження середньої інтенсивності. При захопленні вправами з високим ступенем інтенсивності краще на першому етапі здійснювати їх під керівництвом тренера.

До помірної інтенсивності відносять швидку ходьбу пішки, їзду на велосипеді, йогу і плавання. Також можуть стати в нагоді біг підтюпцем і теніс. Прекрасне навантаження забезпечують тривалі піші прогулянки по пересіченій місцевості, коли ви піднімаєтеся в гору і тим самим зміцнюєте м’язи в різних частинах тіла.

Останні новини:  Медики перерахували причини відсутності апетиту вранці

Якщо вам вже більше 45, і раніше ви регулярно не займалися спортом, спочатку пройдіть медичний огляд. А потім краще приступати до інтенсивних тренувань під керівництвом тренера.

Обов’язково зменшуйте рівень стресу за допомогою різних методик релаксації, включаючи йогу або медитацію – це знижує смертність від серцевих захворювань. Жінки після менопаузи і чоловіки у віці після 45 має однакову кількість переваг у справі зменшення ризику хвороб серця при регулярних тренуваннях.

Останні новини:  Вчені виявили новий механізм утворення раку

Але чому так відбувається? Справа в тому, що тренування зміцнюють не тільки м’язи в руках і ногах, але і головний м’яз нашого тіла – серце. Хороші навантаження знижують ризик інфарктів, серцевої недостатності, ішемічної хвороби серця і тому подібних неприємних явищ.

При тренуваннях ми також зміцнюємо і судини, що захищає нас від інсульту. Ходіть пішки хоча б 40 хвилин в день або приділяйте плаванню по півгодини. Це дуже корисно для вашого серця.

Останні новини:  Британські фахівці назвали несподіваний симптом раку у чоловіків