ТОП уживаних кросоверів, які необхідно оминати

20.06.2024   12:31    13

Останніми роками попит на автомобілі сегмента SUV зріс. І Австралія тут не є винятком. Напередодні ведучий місцевого автомобільного каналу «ReDriven» Адам Морріс склав власний ТОП уживаних кросоверів, які необхідно оминати. Деякі з них дуже ненадійні, тоді як інші швидко знецінюються.

Chevrolet Captiva

За словами експерта, є «Каптиви», власники яких майже не скаржаться на свої машини, а самі автомобілі не пронизані нескінченними проблемами. Тим не менш, такі кросовери мають шокуючу репутацію через часті поломки двигунів, трансмісій, витоків масел і жахливої ​​якості складання.

Останні новини:  Стартували продажі «зарядженої» Skoda Octavia з 265-сильним мотором

Пежо 5008

На другий рядок у цьому анти-рейтингу австралійський блогер поставив французький «паркетник», що чудово виглядає зовні, а також відповідає своєму дизайну з точки зору вражень від водіння. Але він має одну проблему – він неліквідний. Такі машини швидко втрачають свою початкову ціну і при перепродажі амортизація може становити неприйнятні цифри.

Останні новини:  Audi достроково знімає з виробництва Q8 e-tron

Volkswagen Tiguan

Замкнув ТОП-3 кросоверів, про купівлю яких варто подумати двічі, бестселер Volkswagen Tiguan.

На думку експерта із «Зеленого континенту», у випадку з ним необхідно бути максимально вибагливим в обслуговуванні. Для того, щоб залишатися на висоті в довгостроковій перспективі, Тигуану потрібна майже ідеальна історія ТО. А якщо ні, то майбутні власники таких машин ризикують зіткнутися з серйозними проблемами з надійністю.

Останні новини:  Загрожує величезний штраф: кому з водіїв в Україні не можна їздити без додаткової страховки


uamotors.com.ua