Skoda взяла на роботу колишнього дизайнера китайської Nio

13.06.2024   18:52    16

Чан Парк, випускник Королівського коледжу мистецтв у Лондоні, обійме посаду глави відділу інтер’єрного дизайну і буде впроваджувати мінімалістичний підхід з акцентом на естетику і функціональність. Раніше Парк працював у Pininfarina, Kia та Mercedes-Benz. У Nio він відповідав, зокрема, за внутрішнє оздоблення моделі ET9, яка мітить у конкуренти “Майбаху” і Rolls-Royce. На посаді Head of Interior Design Парк змінить Пітера Олаха, який займеться арт-дирекшном.

Головою відділу інтер’єрного дизайну компанії Skoda призначений Чан Парк, колишній стиліст китайської Nio. Його мінімалістичний підхід незабаром стане візитною карткою чеської марки і відіб’ється не тільки на естетичному сприйнятті внутрішнього оздоблення, а й на функціональності. Попередник Парка Пітер Олах, своєю чергою, займеться арт-дирекшном 360°, тобто відповідатиме за загальну дизайн-стратегію і вивчення нових трендів.

Останні новини:  Кабмін готує нові правила для обов’язкового технічного огляду

Чан Парк – випускник лондонського Королівського коледжу мистецтв за спеціальністю “Транспортний дизайн”. Свою професійну кар’єру він почав у Pininfarina, потім перейшов до європейського офісу Kia, де відповідав за кілька інтер’єрних проєктів. З 2013 по 2021 рік Парк працював Senior Designer в “Ауді”, а з 2022-го обіймав посаду головного дизайнера в Nio. Крім автомобілів новий дизайнер “Шкоди” захоплюється фотографією.

Останні новини:  Kia Sportage 2026 засвітився на тестах з оновленим дизайном
Nio
Nio
Nio
Nio

У якому ключі працює Чан Парк, можна побачити на прикладі Nio ET9. Електрокар націлений на конкуренцію з Mercedes-Maybach, Rolls-Royce і Cadillac, тому в салоні основну увагу приділено другому ряду. Роздільні крісла можна рухати в поздовжньому напрямку і змінювати кут нахилу їхніх спинок у діапазоні 45 градусів. До того ж тут є отоманки, масажер, вентиляція, електрорегулювання, планшети діагоналлю 14,5 дюйма, міні-бар з охолодженням, столики і тримачі з зарядкою для гаджетів.


nnews.com.ua

Останні новини:  Volkswagen розпочинає виробництво електричного кросовера ID.Unyx