Росія направила до берегів Німеччини розвідувальний корабель - ЗМІ

23.06.2024   07:09    24

\ЗМІ написали, що корабель Василь Татищев спостерігав за щорічними навчаннями НАТО BALTOPS

Російське судно перебуває в нейтральних водах Балтійського моря між Кілем та островом Фемарн, повідомив Bild.

Росія направила до берегів Німеччини розвідувальний корабель - ЗМІ

Фото: Bild

Росія направила розвідувальний корабель Василь Татищев з Калінінграда до берегів Німеччини. Судно пройшло вздовж північного узбережжя Німеччини і тепер перебуває в нейтральних водах Балтійського моря між Кілем та островом Фемарн. Про це повідомляє німецький таблоїд Bild на своєму Telegram-каналі в п’ятницю, 21 червня.

Останні новини:  ФСБ затримала двох жителів Маріуполя за "плани підпалу мечеті в Білгороді"

Російський корабель супроводжував патрульний катер ВМС Данії та корабель поліції ФРН. Вони не втручалися, бо плавзасіб не заходив у територіальні води цих країн.

Німецька газета Kieler Nachrichten написала, що Василь Татищев спостерігав за щорічними навчаннями НАТО BALTOPS. Однак достеменно невідомо нащо корабель став між Кілем і Фемарном, неясно.

ЗМІ зазначає, що інформація про технології Росії, які нібито дозволяють прослуховувати сигнали телефонів і створювати перешкоди для зв’язку і GPS-навігації. Зокрема, раніше на півночі Німеччини вже виникали проблеми із судноплавством через збої навігації.

Останні новини:  Росіяни через ворожок намагаються взнати, коли закінчиться війна

«Збої, що тривають, швидше за все, мають російське походження і засновані на перешкодах в електромагнітному спектрі, які формуються в тому числі в Калінінградській області», — заявило міноборони ФРН німецькому телеканалу NDR


korrespondent.net