Рідкісний суперкар Spyker C8 Laviolette майже без пробігу виставили на продаж

13.06.2024   22:18    6

Голландська компанія Spyker припинила випуск спорткарів, але наявні екземпляри кількох моделей з Нідерландів періодично з’являються в продажу. У 2024 році на Тижні автомобілів у Монтереї в серпні з молотка буде продано один із найпривабливіших для колекціонерів C8 Laviolette, який вирізняється своєю історією і станом, а також ліченими кілометрами пробігу на одометрі. Цей екземпляр прикрашав стенд марки на Женевському автосалоні 2009 року.

Spyker випустив цей C8 Laviolette у 2001 році – автомобіль із номером шасі №182 пофарбований в оливково-зелений колір. Після публічного дебюту його продали приватному покупцеві, який відтоді проїхав на автомобілі менше 60 кілометрів. Потім C8 був знайдений експертом Spyker Джаспером ден Доппером у 2020 році і викуплений ентузіастом зі США. Перед продажем Доппер виконав повне обслуговування, встановив нове кермо і перетягнув сидіння шкірою, отриманою від оригінального постачальника Spyker.

Останні новини:  Дуже рідкісний Lamborghini Countach LP400 з перископоподібною системою, що належав Роду Стюарту, виставили на продаж

Продавець запевняє, що цей Spyker C8 Laviolette має найпрозорішу у світі історію і найменший пробіг. Коричнева шкіра прикрашає сидіння, тунель трансмісії та дверні панелі, а приладова панель оздоблена алюмінієм – як і важіль перемикання передач. Автомобіль продається разом із двома фірмовими багажними наборами Spyker.

Останні новини:  Volkswagen вирішив відродити Amarok
RM Sotheby’s
RM Sotheby’s
RM Sotheby’s
RM Sotheby’s
RM Sotheby’s
RM Sotheby’s
RM Sotheby’s
RM Sotheby’s
RM Sotheby’s

На його одометрі менше 125 кілометрів, і хоча дизайну автомобіля понад 20 років, він, як і раніше, має вельми сучасний вигляд. У рух суперкар приводить 4,2-літровий атмосферний двигун V8 від Audi потужністю 395 сил з 6-ступінчастою механічною коробкою передач і заднім приводом. Загалом було побудовано 55 таких Spyker C8 Laviolette, а за конкретний екземпляр продавець розраховує виручити не менше 550 000 доларів.


nnews.com.ua

Останні новини:  Новий кросовер Hyundai виявився найдешевшим автомобілем виробника