Путін заявив, що для початку мирних перемов, ЗСУ мають вийти з 4 українських областей

14.06.2024   21:41    13

Путін назвав свої умови для завершення війни. Для цього, за словами диктатора, ЗСУ мають вийти з Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.

Про це Путін заявив, виступаючи в міністерстві закордонних справ РФ, цитує “Медуза“.

Лідер країни-агресора РФ Володимир Путін знову повторив, що нібито “готовий до мирних переговорів”, але для цього Україна має вивести свої війська з усіх окупованих росіянами регіонів, які Кремль вважає територією РФ.

Останні новини:  Путін не зацікавлений у чесних мирних переговорах по Україні - ISW

Кремлівський очільник висунув нібито “умови для припинення бойових дій в Україні”.

Крім того, за словами Путіна, “Україна повинна повідомити про відмову від вступу до НАТО”.

Мовляв, “якщо ці умови будуть виконані, то Росія негайно припинить вогонь”.

“Звертаю увагу, саме з усієї території цих регіонів у межах їхніх адміністративних кордонів, які існували на момент їхнього входження в Україну. Щойно в Києві заявлять, що готові до такого рішення і почнуть реальне виведення військ із цих регіонів, а також офіційно повідомлять про відмову від планів зі вступу до НАТО, з нашого боку негайно, буквально тієї самої хвилини, надійде наказ припинити вогонь і почати переговори. Повторю, ми це зробимо негайно”.

За його словами, суть російської пропозиції нібито “не в тимчасовому перемир’ї”. Ідеться не про замороження конфлікту, а про його “остаточне завершення”, додав керівник РФ.

Останні новини:  У Росії судитимуть школярку, яка посмажила сосиски на Вічному вогні


expert.in.ua