Прості хитрощі, які допоможуть ідеально відмити вікна і забути про сліди від скотчу

19.06.2024   00:20    13

Після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну багато українців використали скотч для заклеювання вікон, щоб захиститися від можливих уламків скла. Тепер, коли ситуація стабілізувалася, виникла потреба у видаленні скотчу, щоб повернути вікнам їхній первісний вигляд.

Ось кілька докладних методів, які допоможуть швидко та ефективно впоратися із цим завданням. Розчинники є одним із найефективніших засобів для видалення скотчу з вікон.

Скотч на вікнах, кадр з відео

Нанесіть невелику кількість спирту на ватний тампон або м’яку тканину і протріть місце, де залишилися сліди скотчу. Залиште спирт на поверхні на кілька хвилин, щоб він розчинив клей. Потім протріть вікно сухою тканиною.

Останні новини:  Якою кашею краще годувати собаку в домашніх умовах

Аналогічно спирту, нанесіть ацетон на ватний тампон або тканину та обробіть місце із клеєм. Залишіть на кілька хвилин, потім протріть сухою тканиною або губкою.

Використовуйте цей розчинник обережно, наносячи його на скло та залишаючи на кілька хвилин. Після цього протріть поверхню м’якою тканиною.

Останні новини:  Через ці 10 причин ваш кіт робить свої справи повз лоток
Окна / фото: Freepik

Олія та жир можуть бути ефективними засобами для видалення скотчу із вікон. Ці речовини допомагають розм’якшити клей, що полегшує його видалення.
Нанесіть невелику кількість олії на залишки скотчу. Залишіть на 15 хвилин, щоб воно проникло в клей і розм’якшило його. Після цього протріть вікно губкою або м’якою тканиною.

Останні новини:  Знаки Зодіаку, яких вважають ненадійними

Зубна паста може виявитися несподівано ефективним засобом видалення слідів скотчу з вікон. Вона містить абразивні частинки, що допомагають видаляти клей.

Нанесіть невелику кількість зубної пасти на сліди скотчу. Розподіліть її помірно по поверхні та залиште на 10 хвилин. Потім протріть м’якою тканиною або губкою, видаляючи залишки клею і пасти.