Прості способи, які дозволять видалити гель-лак самостійно, не використовуючи ацетон

13.06.2024   22:20    7

Немає часу або грошей, щоб піти в салон? Тоді вам треба знати, як можна видалити гель-лак вдома — адже «переношувати» його небезпечно.

Майстри манікюру зазвичай використовують ацетон, але що робити, якщо його не виявилося під рукою? Виявляється, обійтися без цього засобу не так вже й складно!

Перше, що треба зробити — це підстригти нігті якомога коротше: так вам треба буде позбутися від меншої кількості покриття. Також це може “підняти” лак, що є однією з необхідних умов для видалення. Запам’ятайте: прибрати свіжий манікюр способами, про які ми розповімо далі, не можна — використовуйте їх в разі, коли гель вже почав натякати, що збирається з вами розлучитися.

Останні новини:  Як запланувати спільний відпочинок батьків з дітьми

Спосіб перший: просто змийте його

Цей метод працює, якщо покриттю більше двох тижнів, і воно вже почало відставати від пластини в деяких місцях. Знайдіть ці ділянки і обробіть зазор між лаком і нігтем струменем води — можете збільшити натиск, щоб отримати потрібний ефект. Акуратно підштовхніть гель пальцем, але стежте, щоб водна процедура не перетворилася в банальне віддирання, що шкодить нігтям — лак повинен відвалюватися сам, а не від ваших інтенсивних зусиль.

Спосіб другий: додайте олію

Останні новини:  Поради ветеринарки допоможуть тваринам пережити спеку

Вода не допомогла? Спробуйте використовувати оливкову олію або олію для кутикули. Втріть її в лак і почекайте: вона допоможе лаку відійти від нігтя.

Спосіб третій: замочування

Якщо проточна вода або олія не послабили манікюр, спробуйте відмочити нігті в теплій воді. Налийте її в миску, додайте туди сіль і трохи рідини для миття посуду, а потім занурте пальці в розчин на 15-20 хвилин. Після цього висушіть нігті і побачите, як лак починає відходити.

Останні новини:  Місячний календар покупок на липень: в які дні найкраще робити покупки, а коли не можна

Фінальний крок: використовуйте пилочку для нігтів

Після того, як ви знімете більшу частину гелю, все одно залишаться невеликі вперті ділянки. Щоб остаточно позбутися від кольору, відшліфуйте їх пилкою для нігтів. Не забудьте перед цим повністю висушити руки і будьте обережні: стежте за тим, щоб зняти лак, а не верхній шар нігтя. Коли закінчите, нанесіть на пальці олію для кутикули (її можна замінити оливковою або кокосовою), а потім — зволожувальний крем на руки.

news24.in.ua