Про користь фізичних вправ при болях в спині розповіли лікарі

20.06.2024   16:02    13

З болями в спині може зіткнутися кожна людина, але займаються регулярно і правильно спортом люди менш схильні до такого ризику. Вчені і медики єдині в думці, що фізичні вправи роблять м’язи сильними і гнучкими, що забезпечує захист від розтягувань, що є однією з поширених причин болю в спині.

За допомогою звичайних вправ можна зменшити ризик виникнення неприємних відчуттів, але, тим не менш, вони не є панацеєю. Якщо у вас виникли болі в спині, вам не вдасться позбутися від них шляхом відвідування спортзалу. Лікар, швидше за все, порадить вам залишатися активним, але почекати з новими тренуваннями, поки болі не відступлять. Проте, згідно з доповіддю, опублікованою в медичному журналі Нової Англії, одним з найефективніших засобів від хронічних болів в спині є легкі навантаження, спрямовані на зміцнення м’язів спини.

Останні новини:  Наслідки струсу мозку можуть зберігатися протягом багатьох років

Відзначається, що універсального підходу в цьому питанні не існує, але більшість успішних програм поєднують в собі розтяжку і силові тренування з аеробними вправами, такими як плавання або ходьба. Рекомендується уникати навантажень, що включають велику кількість різких дій, зокрема, гри в футбол або баскетбол.

Максимальний захист від болю можуть дати вправи на розтяжку і зміцнення м’язів і зв’язок, що підтримують спину. Ваш лікуючий лікар або фізіотерапевт може порадити навантаження, які краще підійдуть саме вам з урахуванням вашого фізичного стану і конкретного діагнозу.

Останні новини:  Вчені з США визначили три етапи старіння людини

Згідно з даними Американської академії хірургів-ортопедів, після травм спини в більшості випадків слід починати з простих вправ і займатися до 3 разів на день по 10-30 хвилин. Перший комплекс вправ повинен бути легким, після того, як ви відчуєте поліпшення, слід переходити до більш важких вправ. Як у випадку з будь-яким фізичним навантаженням, починати краще з маленьких навантажень, поступово збільшуючи їх.

Останні новини:  Знизити високий рівень холестерину допоможуть три добавки