Повітряний шоколадний рулет з вишнею

22.06.2024   15:31    13

Інгредієнти:

 • 75 г борошна
 • 15 г какао
 • 90 г цукру
 • 3 шт великих яєць
 • Дрібка солі
 • ¼ ч.л. розпушувачу
 • 300 г вишні
 • 1-3 ст.л. цукру (за смаком)
 • 1 ст.л. кукурудзяного крохмалю
 • 2 ст.л. води (щоб розчинити крохмаль)
 • 200-250 г сметани
 • Цукрова пудра за смаком

Спосіб приготування:

Приготування бісквіта. Беремо три крупних яйця та додаємо до них дрібку солі. Збиваємо яйця у міксері та по трохи додаємо 90 грамів цукру. Збиваємо до щільної та пухкої маси – 10-12 хвилин.

Беремо місткість та змішуємо 75 г борошна та змішуємо з 15 грамами цукру. Щоб не було комочків, користуємось сітом – борошно та какао мають бути просіяними. У цю масу додаємо розпушувач – ¼ чайної ложки.

Останні новини:  Незвичне та дуже швидке тісто

Тепер нам потрібно просіяти цю суміш у яйця – ділимо муку на три частини. Обережно перемішуємо все силіконовою лопаткою. Робимо все обережно, щоб залишити повітряність тіста. Довго мішати не потрібно, лише щоб інгредієнти об’єднались.

Коли все борошно просіяне та вмішане, готуємо пергамент на противені та обережно виливаємо нашу масу на нього. Лопаткою потрібно розрівняти по всьому пергаменту.

Випікаємо корж 10 хвилин при температурі 180 градусів. Нам потрібно недовго тримати його у духовці, тому що нам потрібно буде його загортати.

Готовність коржа перевіряємо зубочисткою – протикаємо, вона має бути повністю сухою.

Підрізаємо краї нашого коржику, щоб вони були рівні та красиві. Не прибираючи його з пергаменту, обережно згортаємо його як рулет. У такому вигляді залишаємо наш майбутній рулет до поки він не охолоне.

Останні новини:  Чому досвідчені господині додають у фарш для котлет сиру картоплю, а не хліб
Рецепт приготування шоколадного рулету з вишнею
Рецепт приготування шоколадного рулету з вишнею. Фото: YouTube-канал Alina FooDee

Готуємо вишневий компоте (начинка). Якщо у вас є варення – можете використати його.

Беремо 300 грамів розмороженої вишні без кісточок та викладаємо у місткість. Додаємо цукор за смаком 1-3 столової ложки.
Ставимо вишню на вогонь та варимо, поки розчиниться цукор.

Для загущення нашого компоте додаємо крохмаль – краще додавати кукурудзяний замість картопляного, він краще підходить до десерту. Його не можна додавати до гарячої вишні, додаємо або до холодної, або розчиняємо у воді (2 столові ложки). У рецепті йде заморожена вишня, тому додаємо до холодної крохмаль – 1 столову ложку.

Варимо вишню декілька хвилин – щоб крохмаль заварився і потім знімаємо з плити.

Останні новини:  Мариную огірки з трьома заливками по-болгарськи

Готуємо сметанний крем. Беремо жирну сметану (200-250 грамів) та додаємо до неї цукрову пудру за смаком. Ретельно перемішуємо і наш крем готовий.

Розкриваємо наш корж та покриваємо його зверху пергаментом (або рушником) і перегортаємо на зворотну сторону. Прибираємо пергамент, на якому випікали. Та знову перегортаємо так само.

Викладаємо сметанковий крем на весь периметр коржику. Тепер зверху додаємо вишню. Краї залишаємо вільними на пару см, щоб ми змогли звернути рулет.

Тепер обережно зворачуємо його та отримуємо дуже соковитий та смачний десерт до чаю. Тепер ми закручуємо його ще раз у пергамент та даємо охолонути в холодильнику на одну годину.

Нехай смакує!

Рецепт приготування шоколадного рулету з вишнею
Рецепт приготування шоколадного рулету з вишнею. Фото: YouTube-канал Alina FooDee


odnaminyta.com