Південна Корея назвала умову зняття обмежень на допомогу Україні

23.06.2024   23:41    13

Південна Корея назвала умову зняття обмежень на допомогу Україні

Фото: Getty Images

начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин

Росіянам «слід добре подумати» перед розбудовую відносин з КНДР, попередив начальник управління нацбезпеки адміністрації президента країни.

Південна Корея не буде нічим «зв’язаною» в питанні допомоги Україні, в разі якщо Росія передасть КНДР високоточну зброю. Про це заявив начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин, повідомляє місцеве медіа Yonhap.

Останні новини:  Великобританія планує придбати іспанські панцерники з системами ППО, на заміну відправлених ЗСУ систем Stormer

Рішення Південної Кореї у цьому питанні залежитиме від того, як далі розвиватиметься військова співпраця Москви та Пхеньяна.

«Я хотів би підкреслити, що все залежить від того, що зробить Росія. Чи залишиться для нас лінія, якщо Росія передасть високоточну зброю Північній Кореї?» — поставив ристоричне запитання посадовець.

Останні новини:  Міноборони Великобританії замовляє панцерник Foxhound LPPV: вдосконалені захисні можливості та маневреність

За його словами, росіянам слід добре подумати, якщо вони хочуть відновити й просунути корейсько-російські відносини вперед.


korrespondent.net