“Підстава для Путіна”: експерт назвав імовірну причину поїздки диктатора до КНДР

23.06.2024   19:16    43

Візит російського диктатора Володимира Путіна до Північної Кореї міг бути відповіддю на “наполегливе прохання” лідера КНДР Кім Чен Ина в обмін на постачання зброї Москві. Таке припущення зробив директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос.

“Візит Путіна до КНДР дійсно привертає багато уваги. Втім, мені здається, що це було наполегливе прохання саме Кім Чен Ина. Виглядало все це як підстава Путіна. Оскільки якщо він хоче отримати від Північної Кореї боєприпаси та зброю, то вибору в нього не було. Як на мене, це була умова. Попри всю святковість цього візиту, який пройшов в дусі марксизму й ленінізму, в цілому, цим візитом Путін себе дуже сильно підставив”, – наголосив він в ефірі телеканалу “Еспресо”.

Останні новини:  Хто може стати віцепрезидентом у Камали Гарріс

При цьому, на думку Семиволоса, візит Путіна до КНДР не був успішним. Зокрема й тому, що реакція світу на цю подію не забарилася.

“Реакція на візит Путіна до КНДР не забарилась. Зокрема – Південної Кореї. В цій ситуації Путіну довелось навіть погрожувати Південній Кореї. Саме тому я не розглядаю цей візит як величезний успіх РФ. Це очевидна підстава й демонстрація того, що з Путіним не можна мати справу”, – констатував він.

Останні новини:  Армія США вперше провела в Бельгії місію A400M HIRAIN: транспортування HIMARS літаками

Візит Путіна до КНДР: ключові моменти

19 червня російський диктатор Володимир Путін вперше за понад 20 років прибув до Північної Кореї. Під час візиту кремлівський правитель та лідер КНДР Кім Чен Ин підписали договір про партнерство між країнами, який передбачає надання взаємної допомоги в разі агресії проти одного з учасників.

У Південній Кореї ж після цього заявили, що планують переглянути можливість передачі озброєння Україні. Раніше Сеул надавав нашій країні винятково фінансову та гуманітарну допомогу.

Останні новини:  Болгарія знайшла “зайві” боєприпаси для України

У ЗМІ зазначали, що Південна Корея може поставити боєприпаси та засоби ППО.


uapress.kyiv.ua