Підлога буде чиста вічно: 1 ложка на відро води – і все виблискує як після клінінгу. Наче в дзеркало дивлюсь

13.06.2024   23:00    5

Ви здивуєтесь, але навіть найбруднішу підлогу можна відмити цим засобом. Плям, розводів від води — всього цього ви не побачите, якщо скористаєтесь цим рецептом.

Чи можливо досягти ідеальної чистоти підлоги без використання дорогих хімічних засобів? Виявляється, так! І для цього потрібна лише одна проста складова, яка, можливо, вже є у вашій аптечці — нашатирний спирт. Достатньо додати одну ложку на відро води, і ваша підлога буде сяяти, немов після професійного клінінгу.

Останні новини:  Як доглядати за білими кросівками, щоб були, як нові

Нашатир, або аміак, є потужним засобом для очищення. Його використання у воді для миття підлогових поверхонь забезпечує не тільки блискучу чистоту, але й видаляє розводи, які часто залишаються після звичайних мийних засобів. Крім того, він ефективно бореться з мікробами, забезпечуючи гігієнічну чистоту поверхонь.

Експерти назвали саморобний засіб, який відмиє підлогу до блиску

Це дивовижне рішення не лише заощаджує гроші, але й зменшує час на прибирання. Нашатирний спирт вже давно дуже добре зарекомендував себе під час миття скляних поверхонь, де розводів не має бути від слова зовсім. На лінолеумі, ламінаті та плитці він показує також дуже гарний результат.

Однак, аміак не є єдиним засобом, який можна додати у воду для миття підлоги. Наприклад, додавання кількох крапель ефірних олій, таких як лаванда або чайне дерево, не тільки надасть приємного аромату, але й забезпечить додатковий антибактеріальний ефект. Сода та оцет також можуть бути корисними для видалення стійких забруднень і жирних плям.

Останні новини:  Експерти розповіли, чому овочі можна поливати водою з-під яєць
Експерти назвали саморобний засіб, який відмиє підлогу до блиску

Отже, не потрібно витрачати великі гроші на дорогу “хімію”. Достатньо додати ложку нашатирного спирту у відро води, і ваша підлога буде блищати чистотою, як після професійного клінінгу. Це просте та ефективне рішення забезпечить вашому дому ідеальну чистоту без зайвих витрат і шкідливих хімікатів.


noviydoctor.com

Останні новини:  Три нестандартні способи використання мікрохвильової печі, які здивують