Перукар дала поради, як правильно мити голову, щоб волосся довго не бруднилося

23.06.2024   07:00    4

Американський перукар Тейлор поділилася в TikTok порадами, як зробити так, щоб волосся рідше жирніло. Виявляється, достатньо кількох простих прийомів, щоб не лише покращити зовнішній вигляд зачіски, а й збільшити час між миттям голови. Судячи з коментарів, вони є надзвичайно ефективними.

По-перше, за словами Тейлор, важлива температура води. Перукар пояснила, що гаряча вода сушить волосся, особливо взимку. Найкраще використовувати теплу воду (або трохи прохолодну). Занадто гаряча вода може не тільки пересушити, але й стимулювати роботу сальних залоз, в результаті чого волосся стає жирним.

Останні новини:  Дієвий лайфхак для макіяжу, щоб замаскувати темні кола під очима

Волосся має бути повністю мокрим при нанесенні шампуню. Тому не вичавлюйте волосся перед нанесенням косметичного засобу.

Також корисно мити голову двічі. Одного очищення шампунем може бути недостатньо, особливо якщо у вас є схильність до надмірної жирності. Використовуючи так зване подвійне миття, ми можемо знизити скупчення шкірного сала вперше і відштовхнути пасма від коріння вдруге, отримавши вражаючий об’єм волосся.

Ще одна порада від Тейлор — сконцентруйтеся на тому, щоб втирати шампунь у коріння, не турбуйтеся про кінчики. Коли ви змиєте шампунь, він все одно покриє довжину волосся і, таким чином, вимиє його.

Останні новини:  Як відтерти плями від води на дерев‘яних поверхнях: прості способи

Під час догляду за волоссям не можна забувати про живлення. Ретельно змивши шампунь, вичавте з волосся зайву воду, а потім нанесіть кондиціонер — на середню частину волосся та його кінчики. Таким чином, ми також можемо продовжити їхню свіжість.


lady.kyiv.ua