Новим драйвером продажів Jeep став кросовер із начинкою Peugeot

25.06.2024   15:31    17

Прес-служба американської марки відзвітувала про 100 000 попередніх замовлень на модель Avenger. Лише за півтора року компактний кросовер зміг стати одним із бестселерів Jeep: навіть у США краще продаються тільки Compass, Wrangler і Grand Cherokee! Успіх Avenger по-своєму дивовижний, адже канонів не дотримано: від Jeep – тільки дизайн, а начинка Peugeot 2008 і Opel Mokka.

Останні новини:  У кросовера Lexus LBX з’явилася “заряджена” версія з турбомотором від GR Yaris

Jeep Avenger продається в Європі з другої половини 2022 року, але спочатку кросовер був доступний тільки у вигляді електромобіля, а поставки ходової бензинової версії почалися в грудні. Гібрид додали до лінійки наприкінці минулого року, а повнопривідний варіант ще тільки в проєкті.

За підсумками першого повного року продажів (2023-й) Jeep Avenger випередив Compass і став хітом продажів у Європі. Журналісти та незалежні експерти високо оцінили модель: минулого року паркетник став “Автомобілем року” в Європі. Частково успіх пояснюється ціною: Jeep Avenger з турбомотором і “механікою” коштує всього 25,3 тисячі євро.

У США річні продажі Jeep падають п’ять років поспіль, і порівняно з піком 2018 року попит скоротився на 44%. Американці не задоволені низькою надійністю, високими витратами на обслуговування і підвищеним зносом автомобілів. Однак у Європі завдяки Avenger інтерес клієнтів вдалося повернути.

Останні новини:  Бестселер Infiniti втрачає свою головну привабливістьnnews.com.ua