Новий недорогий позашляховик Nissan Frontier показали на живих фото

15.06.2024   10:21    13

Позашляховик-пікап Nissan Frontier пройшов модернізацію вже для 2025 модельного року. Його продаватимуть аж до 2029-го, тож зовнішність намагалися «дотягнути» і зробити по-максимуму сучасною та актуальною. А от деякі речі залишили, як було: передовсім, це міцний та кутастий силует автівки.

Nissan Frontier, також раніше відомий, як Navara, оновлюється та актуалізується під наступний рік. Востаннє автівку видозмінювали ще 2022-го, тож для модернізації саме прийшов час. А видання Carscoops зазначає, що наступного разу оновлювати автівку планують вже аж до 2029-го модельного року, пише «Інформатор».

Останні новини:  Новий гібридний Porsche 911 виявився кошмаром для тюнінг-ательє

Тестовий екземпляр автівки днями «засвітився» на шпигунських фотознімках. Попри те, що кузов обклеїли строкатою маскувальною плівкою, деякі елементи досить добре видно на світлинах: передовсім, авто зберегло кутастий суворий силует кузова. Також воно має трохи видозмінені передні фари і ґратки радіатора з іншим малюнком (а також, ймовірно, іншої форми).

Останні новини:  Audi достроково знімає з виробництва Q8 e-tron

Очікується, що автомобіль отримає змінені бампери та кілька варіантів оформлення решітки. Будуть нові колісні диски та переглянута палітра фарб для кузова. Toyota Tacoma та Chevrolet Colorado – основні суперники Nissan Frontier на ринку США. Прем’єра оновленої моделі очікується наприкінці 2024 року.


autotheme.info