Новий гіперкар Bugatti заплутав інтернет-алгоритми Google

25.06.2024   18:15    12

Американський портал CarScoops.com звернув увагу, що за прямим запитом пошуковик видає переважно наручний годинник, а не автомобіль. Вся справа в неймінгу: Bugatti Tourbillon в інтернет-алгоритмах асоціюється з ексклюзивними хронографами! Виробник гіперкарів сам доклав руку до плутанини, адже на слуху колаборація з ювелірною годинниковою майстернею Jacob & Co з Манхеттена (США).

Останні новини:  Рада підтримала підвищення акцизів на пальне

Новинка Bugatti названа на честь турбійона: механізму, який компенсує вплив земного тяжіння на точність ходу годинника. Однак до минулого тижня виробник гіперкарів асоціювався з наручними годинниками тільки завдяки лімітованим серіям хронографів, і пошуковці просто не встигли перебудуватися.

Крім оригінального годинника Jacob & Co, створеного разом з Bugatti, в Мережі пропонують придбати цілу плеяду підробок з AliExpress за ціною від 500 доларів. Утім, американці визнають: нерелевантні результати пошуку в Google навряд чи збентежать цільову аудиторію покупців гіперкарів. Можна не сумніватися: попри початкову ціну 3,8 мільйона євро попит перевищить пропозицію.

Виробництво Bugatti Tourbillon почнеться тільки 2026 року, а поки у Франції продовжать випускати ексклюзивні похідні Chiron, наприклад, спайдер Mistral і трек-кар Bolide.

Останні новини:  Кросоверу Infiniti QX60 замінили двигун у СШАnnews.com.ua