Нові знахідки археологів проливають світло на давню столицю Китаю

20.06.2024   13:30    20

Нові археологічні знахідки в провінції Юньнань на південному заході Китаю наблизили археологів до з’ясування планування адміністративного кварталу стародавнього Ічжоуцзюня – регіону, що охоплює велику територію сучасної провінції Юньнань.

Про це повідомляє Інформаційна агенція Сіньхуа.

За словами наукового співробітника Інституту культурних реліквій та археології провінції Юньнань та керівника групи розкопок на території Хебосо Цзян Чжилуна, у 2023 році в ході розкопок загальною площею 1 тис м² на території Хебосо в районі Цзиньнін міста Куньмін, столиці провінції Юньнань були виявлені руїни доріг та залишки ям, а також близько 700 артефактів.

Останні новини:  В Ізраїлі знайшли 1800-річну каблучку із зображенням богині мудрості Афіни

Попередньо визначено розміри адміністративного кварталу Ічжоуцзюнь за часів династії Хань (202 р. до н. е. – 220 р. н. е.). На місці Хебосуо було виявлено понад 300 відбитків печаток, понад 300 бамбукових дощечок із написами, архітектурні руїни та споруди, які, як вважають, є фундаментом міського муру.

Виявлено ділянку дороги шириною близько 12 метрів, яка є продовженням дороги, виявленої у 2021 році. Археологи вважають, що це був головний проспект столиці Ічжоуцзюня.

Останні новини:  Науковці знайшли фрагмент втраченого континенту Арголенд

З 2021 року в Хебосуо було виявлено різні історичні об’єкти, у тому числі ями для золи, руїни будинків, гробниці, колодязі та рештки доріг. Результати цих досліджень показують, що центральний уряд династії Західна Хань (202 р. до н.е. – 25 р. н.е.) здійснював адміністративну владу над регіоном Юньнань, а розкопки надали важливі докази формування та розвитку єдиного багатоетнічного Китаю.

Останні новини:  У Індонезії виявлено місце, якому 42 000 років

«Ми отримали важливі підказки для пошуку міського муру, і оскільки розкопки продовжують виявляти руїни основних доріг та великих споруд, ми близькі до з’ясування планування адміністративного кварталу Ічжоуцзюня», – зазначив Цзян.