Німеччина й далі підтримуватиме Україну - Шольц

24.06.2024   12:21    16

Німеччина й далі виділятиме гроші на підтримку України, але зробить жорсткішими умови надання фінансової допомоги українцям, які знайшли захист у ФРН.

Про це заявив канцлер ФРН Олаф Шольц в інтерв’ю телеканалу ARD, передає Укрінформ.

«Це правда, що є багато громадян, які не згодні з тим, що ми підтримуємо Україну, які також не згодні з тим, що ми ввели санкції проти Росії… Але, на мою думку, немає альтернативи, щоби ми змінили це зараз», — підкреслив Шольц.

Останні новини:  ЗМІ: Пенсійні фонди США можуть ненавмисно фінансувати Росію

Він також визнав, що значна допомога Україні, яку надає Німеччина, є викликом для державного бюджету ФРН, але уряд налаштований «робити те, що наразі необхідно».

Відповідаючи на запитання щодо дискусій у німецькому політикумі навколо соціальних виплат, допомоги з безробіття, яку отримують, зокрема, українські шукачі притулку, Шольц зауважив, що всі, хто може працювати, має це робити, і що не повинно бути так, щоб хтось працював нелегально, приховував таким чином свої доходи і при цьому отримує фінансову допомогу від держави.

Останні новини:  Єменські хусити заявили про удар по судну в Аденській затоці

«Ми свідомо будемо вживати жорсткіших санкцій проти тих, хто постійно відмовляється від роботи», — сказав очільник уряду, не уточнивши, кого він має на увазі.

Німецький канцлер також висловив стурбованість у зв’язку з позачерговими парламентськими виборами у Франції, де правопопулістські сили стають дедалі впливовішими.

«Мене хвилюють вибори у Франції», — зауважив Шольц і висловив сподівання, що «успіху на виборах досягнуть партії, які, так би мовити, не є Ле Пен».

Останні новини:  В Грузії сказали, що розраховують на покращення відносин з ЄС


news-xl.net