Названі продукти, які погано впливають на стан шкіри

22.06.2024   17:00    18

Лікар-ендокринолог назвала продукти, які надають значний вплив на стан шкіри людини. Деяку їжу краще вживати з обережністю, іншу бажано і зовсім виключити з раціону.

Спеціалістка радить не забувати пити воду, але в таких кількостях, як це потрібно організму. Багато рідини людина отримує з фруктів, овочів та іншої їжі, а при її дефіциті можлива сухість шкіри. Однак найчастіше проблема пов’язана з поганим доглядом і недостатнім рівнем вологості навколишнього середовища.

Останні новини:  Як прожити довше: простий вітамін спроможний продовжити життя

Ендокринолог розповіла у себе в Instagram, що цукор може призводити до посилення ситуації з акне і виступати причиною зниження еластичності шкіри. Серйозними наслідками загрожує пристрасть до алкоголю. На тлі розпивання спиртного ризикують розвинутися багато хвороб, включаючи псоріаз або навіть рак.

Продукти, котрі містять глютен на стан шкіри не впливають. Однак любов до борошняних виробів провокує висипання у тих, хто і так страждає від акне. При вугровій висипці також краще бути обережним з молочними продуктами, але спершу потрібно зрозуміти, чи дійсно після їх вживання прищів стає більше.

Останні новини:  Як вибрати вівсянку: прості поради для правильного сніданку