Натуральна маска в домашніх умовах для здоров’я ваших нігтів

13.06.2024   21:40    6

Ви напевно пробували безліч різних домашніх масок для волосся і шкіри. Деякі з них працюють чудово, а інші просто не відповідають вашим очікуванням. Що ж, здоров’я волосся і шкіри — це не єдина ваша турбота. Настав час омолодити нігті.

Використання маски для нігтів може здатися трохи незвичним. Однак якщо ви хочете зміцнити свої слабкі і ламкі нігті, вам не потрібно хапати ключі і бігти в магазин. Ви можете буквально відправитися на свою кухню. Ми розповімо, як подбати про нігті за допомогою підручних засобів.

Останні новини:  Як у соцмережах розпізнати людей з низькою самооцінкою

Маска для зміцнення і зволоження нігтів

Візьміть неглибоку миску, мед і яєчний жовток.

Ключ до того, щоб ця маска для нігтів працювала на повну силу, — це чисті та сухі нігті. Можливо, вам захочеться трохи підстригти їх і видалити бруд з-під нігтів. Покладіть в миску яєчний жовток і крапельку меду, добре перемішайте їх виделкою. Додайте чверть склянки молока і кілька крапель заспокійливої ефірної олії.

Залиште нігті на 15-20 хвилин, щоб вони просочилися сумішшю. Добре вимийте руки, щоб видалити залишки маски з нігтів, і додайте трохи зволожуючого крему, щоб пом’якшити їх. Яйце додає протеїн для зміцнення, а мед діє як протизапальний засіб.

Останні новини:  4 причини, чому кури несуться поза гніздом


woman24.kyiv.ua