Найкорисніші каші на сніданок від високого холестерину та для довголіття

18.06.2024   12:31    14

Вчені з Гарвардської медичної школи вирішили скласти рейтинг корисності каш. Вівсяна опинилася в числі лідерів за цим показником, розповіла лікар-дієтолог Юлія Чехоніна.

Наприклад, вона зазначила, що вівсянка сприяє поліпшенню стану мікрофлори кишечника, допомагає в боротьбі із зайвим холестерином і знижує ризик гіпертонії. А це як мінімум те, що необхідно для міцного здоров’я і довголіття.

Останні новини:  Вчені перерахували три звички, які неминуче ведуть до інсульту

Друге місце в списку займає гречана каша з більш низькою калорійністю. До її складу входять харчові волокна, вітаміни групи В, а сама каша дозволяє зберігати енергію і підтримувати витривалість.

Лляна каша також була визнана однією з найбільш корисних. За словами Чехоніної, це рослинний продукт, що містить омегу-3, яка потрібна для судин і кровообігу. Крім того, каша містить велику кількість білка щодо інших каш.

Останні новини:  Популярні і здорові продукти харчування можуть виявитися смертельно небезпечними

“Також вона є профілактичним фактором щодо деяких злоякісних захворювань, – підкреслила дієтолог, – тому що має антиоксидантні властивості, сприяє продовженню молодості і перешкоджає передчасному старінню”.


ua-novosti.info