На які зони потрібно наносити сонцезахисний крем, щоб досягти бажаного ефекту

18.06.2024   11:00    16

Шкіра є нашою першою лінією оборони у боротьбі зі шкідливими впливами навколишнього середовища. Але, на жаль, багато жінок не приділяють достатньо уваги її безпеці. Особливо коли йдеться про захист від дії сонячних променів.

На які зони потрібно наносити сонцезахисний крем

Забуваючи наносити сонцезахисний крем, ми ризикуємо завдати великої шкоди нашій шкірі. Вона може стати схильною до появи пігментних плям, зморшок, втрати пружності й тонусу.

Дослідження показало, що 3 з 5 жінок забувають нанести сонцезахисний крем на такі вразливі зони, як губи, шия і декольте. У результаті ці зони піддаються впливу ультрафіолетових променів, що призводить до їх старіння і швидкої появи зморшок.

Останні новини:  Хитрий трюк, який допоможе пригладити півні у хвості та зробити його ідеально гладким

Крім обличчя і рук, існує кілька місць на тілі, які часто залишаються без належного захисту від сонця.

Губи

Тонка і чутлива шкіра губ особливо схильна до опіків і пересихання. Використовуйте сонцезахисний бальзам або помаду з високим рівнем SPF (фактор захисту від сонця) для запобігання опіків і забезпечення зволоження.

Вуха і задня поверхня шиї

Ці ділянки часто залишаються незахищеними від сонця, особливо якщо волосся не покриває їх. Нанесіть сонцезахисний крем на вуха і шию, щоб запобігти опікам і можливим пошкодженням шкіри.

Задня сторона рук

Коли ми наносимо сонцезахисний крем на передній бік рук, задній бік зазвичай залишається без належної уваги. Розподіліть крем рівномірно по всій поверхні рук, включно із заднім боком.

Останні новини:  Пасма матимуть блискучий та здоровий вигляд: секрети правильного миття волосся

Як правильно наносити сонцезахисний крем

Щоб забезпечити повний захист від сонця, дотримуйтесь цих порад щодо нанесення сонцезахисного крему:

  1. Використовуйте достатню кількість. Нанесіть достатню кількість сонцезахисного крему, щоб покрити всю ділянку шкіри. Зазвичай потрібна приблизно одна унція (близько 30 мл) крему для покриття всього тіла.
  2. Не забувайте про обличчя: воно є однією з найважливіших зон, які потребують захисту. Наносьте сонцезахисний крем на обличчя, включно зі щоками, носом, підборіддям і чолом. Якщо можливо, вибирайте крем з SPF, спеціально розробленим для обличчя.
  3. Приділіть увагу зонам з підвищеною чутливістю: крім обличчя, не забудьте про інші вразливі зони, такі як шия, декольте, спина, верхня частина грудей і тильна сторона рук. Розподіліть крем рівномірно по всій поверхні цих зон.
  4. Періодично оновлюйте: не забувайте періодично оновлювати сонцезахисний крем, особливо після плавання, потовиділення або тертя об одяг чи рушник. Частота перенанесення залежить від SPF крему і ваших умов перебування на сонці.
Останні новини:  Як почистити праску від накипу: 3 домашні засоби, які є у кожного

Пам’ятайте, що турбота про шкіру — це турбота про ваше здоров’я і красу. Не забувайте захищати свою шкіру від шкідливих впливів і насолоджуйтеся молодістю і красою на багато років вперед.

novosti24.kyiv.ua