На вихідних Україну накриє потужний холодний циклон з півдня

14.06.2024   16:59    19


Циклон, що наближається до південних регіонів України, стане головним фактором формування погоди на вихідних. За даними синоптикині Наталки Діденко, центр циклону розташується над півднем України, поступово зміщуючись на східні області протягом суботи та неділі.

Очікуються короткочасні грозові дощі, місцями сильні зливи, шквали та град. Найбільший вплив циклон матиме на південні області (за винятком Одещини) та східні регіони, зачепивши також центральні області, окрім Вінниччини. Циклон рухатиметься на схід, а потім на північ, охоплюючи й північні області країни.

Останні новини:  Є шанс пройти вересень і жовтень без відключень — Укренерго

Лише західні області, Одещина та Вінниччина залишаться під впливом високого атмосферного тиску, що зумовить відсутність опадів у цих регіонах.

Температура повітря найближчими днями варіюватиметься від +20 до +26 градусів вдень у більшості областей, а у дощових регіонах знижуватиметься до +17…+19 градусів. На Луганщині температура підвищиться до +27…+30 градусів.

Останні новини:  Із Дніпра підняли тіло хлопця, який через обрив троса зірвався з канатної дороги

У Києві 15-16 червня очікуються періодичні дощі, місцями грози. Максимальна температура повітря на вихідних становитиме +20…+22 градуси, в дощову погоду зниження до +17…+20 градусів.

Мешканцям радять підготуватися до дощів: брати з собою дощовики, гумові чоботи, легкий одяг для захисту від комарів, а також не забувати про теплі речі.

З початку наступного тижня температура повітря в Україні поступово підвищуватиметься, відзначаючи типове літнє потепління.

Останні новини:  Коли в Україну повернеться спека: прогноз синоптика

Погода на вихідні

  • Південні області: Грози, зливи, шквали, град (окрім Одещини)
  • Східні області: Грози, зливи, шквали
  • Центральні області: Грози, зливи, шквали (окрім Вінниччини)
  • Західні області, Одещина, Вінниччина: Сонячно, без опадів
  • Київ: Періодичні дощі, місцями грози, температура +20…+22 градуси, в дощову погоду зниження до +17…+20 градусів

Синоптики радять готуватися до мінливих погодних умов і планувати свої вихідні з урахуванням можливих опадів.


chasdiy.org