Мрія кур'єрів: Honda готує новий мікро фургон (Фото)

13.06.2024   21:45    9

Honda Motor готується до запуску нового мікро-електрофургона у жовтні, орієнтованого на ринок доставки в Японії. Цей компактний комерційний електромобіль із запасом ходу 245 км належить до сегменту kei автомобілів, відомих своєю низькою потужністю та податками. Модель призначена для доставки сільськогосподарської продукції, посилок та інших товарів у міських та сільських районах.

Останні новини:  ТОП-5 марок авто з найнадійнішими двигунами

Honda займає лідируючу позицію на ринку kei-карів у Японії, і її модель N-Box довгий час була популярною серед пасажирських автомобілів цього сегменту. Запуск нового електрофургона зміцнить позиції Honda у цьому важливому ринковому сегменті, пропонуючи бізнесам та домогосподарствам екологічно чисте та економічне рішення для доставки товарів.

Останні новини:  До 9 000 гривень штрафу: де водіям заборонено висовувати руку з вікна

Запуск мікро-електрофургона Honda відбувається на тлі затримки випуску аналогічного автомобіля від Toyota, розробленого спільно з Suzuki та Daihatsu, через скандал із тестами безпеки. Mitsubishi Motors також недавно перезапустила свій маленький комерційний електрофургон Minicab EV.


mmr.net.ua