Медики розповіли, чому готувати на салі корисно для здоров’я

10.06.2024   19:31    8

Фахівці з університету Де Монтфорт в Англії з’ясували, що приготування їжі на салі, а також на вершковому маслі корисніше для здоров’я, ніж на рослинній.

Медики радять користуватися салом або вершковим маслом для приготування гарячої їжі. Цей висновок вчені зробили після вивчення хімічного складу речовин, які можуть виділятися в процесі нагрівання рослинних і тваринних жирів.

Останні новини:  Ознакою раку легенів може бути зміна голосу

Дослідники відзначили, що користь від рослинної олії є, проте приготування їжі на соняшниковій і оливковій олії не рекомендується. Тому лікарі зробили висновок, що при використанні рослинної сировини під час готування виділяються речовини, які впливають на організм людини – і підвищується ризик розвитку серцевих захворювань, онкології, погіршення мозкової діяльності.

Останні новини:  Небезпечний побічний ефект виявили у корисних омега-3 кислот

Медики повідомляють, що отримана інформація з досліджень не говорить про абсолютну шкоду масел рослинного походження. Їх користь в тому, що в складі є поліненасичені жирні кислоти – важливий компонент для здорового харчування.

Складність полягає в тому, що в процесі нагрівання ці елементи виділяють більше токсичних сполук, ніж жирні кислоти, які присутні в таких продуктах, як сало, кокосове або вершкове масло. Також небезпечним є і те, що шкідливі речовини накопичуються в організмі, а потім негативно відбиваються на стані здоров’я людини.

Останні новини:  Допомога в схудненні: продукти із негативною калорійністю