Медики назвали корисні властивості бджолиного пилку для здоров’я людини

11.06.2024   00:23    629

Бджолиний пилок має ряд переваг для здоров’я, про які відомо далеко не всім. Медики відзначають, що в даному продукті є значний вміст різних поживних речовин.

У складі бджолиного пилку є флавоноїди, які виступають серйозним антиоксидантом. Він в змозі боротися із запальними недугами. Протягом тривалого періоду часу даний продукт служить народним засобом у протидії алергії.

Останні новини:  Лікар розповів, як сидіти за кермом авто без наслідків для здоров’я спини

Бджолиний пилок впливає на клітини, які беруть участь в алергічних реакціях. Вміст білка і амінокислот в такому продукті куди вище, ніж в яйцях, яловичині, сирі і т.д., при цьому він підійде для вегетаріанців. У складі пилку є речовини, сприятливо позначаються на молодості шкіри, покращуючи її колір і скорочуючи кількість висипань.

Останні новини:  Експерти розповіли, що їсти і пити при зниженому тиску

Недавні дослідження вказують на здатність продукту бджільництва протистояти раковим клітинам, допомагаючи не тільки зупинити їх зростання, але і знищити. За рахунок пилку можна поліпшити обмінні процеси в організмі.

Крім того, в її складі є антибактеріальні сполуки, що допомагають боротися з сальмонелами та іншими шкідливими мікроорганізмами. За словами медиків, продукт сприяє підвищенню фертильності у жінок, підвищуючи шанси завагітніти.

Останні новини:  Список продуктів, у яких міститься багато натурального природного колагену для шкіри