Літній манікюр у пастельних тонах

10.06.2024   17:40    3

Якщо влітку хочеться підкреслити свою засмагу, вибирайте манікюр у пастельних тонах. Він дуже елегантний і сучасний, добре виглядає як на коротких, так і довгих нігтях, підходить для будь-якого віку. Є багато дизайнів, які ви можете скопіювати та демонструвати влітку 2024, і ми у Joy-pup представляємо найцікавіші ідеї манікюру у пастельних тонах.

Особливості пастельного манікюру

Літній манікюр у пастельних тонах: ідеї нейл-дизайнів 1
Літній манікюр у пастельних тонах: ідеї нейл-дизайнів 2

Пастельні відтінки палітри кольорів належать до яскравих кольорів. Вони чудово поєднуються один з одним і гармонійно виглядають на яскравих контрастах. При цьому, який би відтінок не був обраний, він врівноважить жіночий лук, зробивши його світлішим і м’якшим. Манікюр у м’яких відтінках пастелі підходить дівчатам та жінкам різного віку та пріоритетів у стилі. Він органічно впишеться у діловий стиль офісним співробітницям. Особливо гармонійний у романтичному стилі та в екстравагантних міських луках. Підібрати одяг до такого манікюру, як правило, нескладно, оскільки вони поєднуються з палітрою безлічі контрастів, серед яких нейтральні, природні, яскраві і темні тони. Пастельні відтінки лаку для нігтів можуть красиво доповнювати образи в різні пори року, завдяки чому їх можна назвати універсальними.

Останні новини:  Чим обробити троянди від грибкової чорної плямистості

Нігті-хмарки

Літній манікюр у пастельних тонах: ідеї нейл-дизайнів 3

Ніжні та красиві нігті з пастельним хмарковим дизайном – тренд 2024 року. Нанесіть на ніготь прозору основу та намалюйте рожеві, блакитні, лимонні та жовті хмари – і у вас вийде шикарний манікюр.

Геометричний стиль

Літній манікюр у пастельних тонах: ідеї нейл-дизайнів 4

Геометричний дизайн у пастельних тонах та нюдова база виглядає дуже стильно. Нанесіть шар нюдового лаку і зробіть кілька геометричних фігур у пастельних тонах з різним кольором на кожному нігті.

Останні новини:  В які дні та в який колір не варто фарбувати волосся, щоб не залучити в життя проблеми

Французький манікюр у пастельних тонах

Літній манікюр у пастельних тонах: ідеї нейл-дизайнів 5

Це надійний класичний дизайн, який ніколи не підводить і завжди добре виглядає. Якщо ви прихильниця френча, додайте пастельну посмішку до своїх французьких нігтиків. Об’єднайте два тренди в одному манікюрі та створіть неповторний образ. Цей манікюр чудово виглядає на середній довжині. Нанесіть на ніготь базовий лак з блискітками, а коли підсохне – намалюйте “усмішку” на кінчику одним або різними пастельними відтінками, наприклад зелений, рожевий, жовтий і світло-блакитний.

Градієнтний пастельний манікюр

Літній манікюр у пастельних тонах: ідеї нейл-дизайнів 6
Літній манікюр у пастельних тонах: ідеї нейл-дизайнів 7

Ще одна з найпопулярніших тенденцій манікюру – градієнтний манікюр, ефектний та дуже вишуканий. Цей вид дизайну дуже підходить брюнеткам.

Останні новини:  Як у соцмережах розпізнати людей з низькою самооцінкою

Квітковий манікюр

Літній манікюр у пастельних тонах: ідеї нейл-дизайнів 8

Додавання квіткового декору до пастельного нейл-дизайну – чудова ідея, щоб ваші нігті відповідали літнім тенденціям. Це романтичний стиль манікюру, який закохає в себе оточуючих. Манікюр з квітами в пастельних тонах влітку виглядатиме шикарно і ніжно, головне, що потрібно зробити, – це нанести базу з блиском.

Пастельне асорті

Літній манікюр у пастельних тонах: ідеї нейл-дизайнів 9

Якщо ви з тих, хто любить носити веселий та оригінальний манікюр, спробуйте чудову ідею – різні пастельні кольори на кожному нігті. Вони будуть поєднуватися з усіма вашими вбраннями, незалежно від того, який одяг ви вибрали сьогодні.

Літній манікюр у пастельних тонах: ідеї нейл-дизайнів 10
Літній манікюр у пастельних тонах: ідеї нейл-дизайнів 11
Літній манікюр у пастельних тонах: ідеї нейл-дизайнів 12
Літній манікюр у пастельних тонах: ідеї нейл-дизайнів 13
Літній манікюр у пастельних тонах: ідеї нейл-дизайнів 14
Літній манікюр у пастельних тонах: ідеї нейл-дизайнів 15
Літній манікюр у пастельних тонах: ідеї нейл-дизайнів 16
Літній манікюр у пастельних тонах: ідеї нейл-дизайнів 17
Літній манікюр у пастельних тонах: ідеї нейл-дизайнів 18