Коло спілкування: як розширити свої соціальні зв’язки?

14.06.2024   01:25    19

Соціальна природа людини примушує її постійно збільшувати коло спілкування. Адже контакт із собі подібними — одна із найбільш природних потреб, які у нас є. Недарма ж найбільш болісним покаранням для злочинців вважається відбування терміну у камері-одиночці. В умовах ізоляції людська психіка може не витримати.

Водночас всі ми особистості з різною потребою в соціальних контактах. Наприклад, є екстраверти, які просто живуть спілкуванням і починають у психологічному сенсі задихатися без нього, і протилежні їм — інтроверти. Це люди в собі. Їм спілкування дається складніше, і потреба в ньому менша. Вони черпають сили та відновлюють їх, перебуваючи наодинці з собою. Це по факту ні добре, ні погано. В обох випадках присутні й переваги, і недоліки. Але ми не можемо не визнати, що наш успіх у справах і задоволеність життям в чому залежать від якості й кількості успішно збудованих соціальних контактів. Так що правильно спілкуватися з людьми потрібно й екстравертам, і інтровертів. Адже спілкування — це свого роду мистецтво. Якщо ви поставили перед собою мету розширити своє коло спілкування, ми знаємо, що потрібно зробити, щоб це сталося якомога швидше.

Останні новини:  14 неймовірних місць світу, в яких можна побачити найкрасивіші світанки

Хобі — ключ до успіху!

Якщо у вас є справа, заняттю якою ви з захватом присвячуєте вільні години, є сенс розглянути її з точки зору перспективи знайти нових друзів. Як це зробити? А якщо захоплення не пов’язане зі спілкуванням? Відкиньте непотрібні питання і сумніви. Досить буде, наприклад, піти на курси або тренінг, де збираються такі ж, як і ви, шанувальники вишивки, наприклад. Ніщо так не зближує людей, як спільні інтереси та спільна діяльність. Спілкуйтеся, діліться враженнями та незабаром ви обзаведетеся щонайменше хорошими знайомими.

Останні новини:  Вчені зробили сенсаційне відкриття: “шосте почуття” – це не міф

Культурна публіка на культурному заході

Ви любите рок? Купіть квиток на концерт улюбленого музиканта. В захваті від робіт відомого фотографа або художника? Вам пряма дорога в галерею або на виставку. Запросили на фуршет після показу фільму? Ні в якому разі не відмовляйтеся. Любителі мистецтва — люди такі ж емоційні, як і його творці. І, швидше за все, їх буде розпирати від бажання обговорити побачене або почуте. Не відмовляйте в бесіді, проявляйте активність самі — і коло вашого спілкування стане більше.
Дружба та служба

На роботі не місце особистим відносинам. Якщо ви надмірно ревно дотримуєтеся цього принципу, цілком можливо, що прийшла пора трохи «відпустити поводи». Звичайно, улесливо набиватися в друзі не варто. Але, якщо раптом ви відчуваєте, що колега потенційно може стати вашим добрим приятелем, не відмовляйтеся провести вечір за бесідою після роботи, сходити в кіно або на пробіжку.

Останні новини:  Суперфуди для шкіри: чай матча, комбуча, насіння моринги

Друзі по ту сторону екрану

Поширеність соціальних мереж дає унікальну можливість розширити не тільки світогляд, але і коло спілкування. Спробуйте вивести віртуальне спілкування на новий, реальний рівень. Виступіть ініціатором проведення якого-небудь заходу. А також запросіть людей або самі сходіть на зустріч за інтересами, організовану онлайн. Таким чином, ви створите плацдарм для потенційних знайомств.

Зі спортом — у світ!

Заняття спортом будуть корисні не тільки для тіла, але і для душі, якщо ви запишетесь, наприклад, в секцію, яка передбачає командну активність. Це може бути будь-який вид спорту: від баскетболу до кросфіту. Командний дух, адреналін, прагнення до перемоги — все це фактори, які об’єднують і допоможуть вам обзавестися новими друзями!