Kimera Automobili готує таємничий гоночний гіперрестомод

24.06.2024   01:12    7

Італійська компанія Kimera Automobili, яка зробила рестомод Evo37 і переосмислила культове ралійне купе Lancia 037 із врахуванням сучасних технологій, після того, як підготувала модель Evo38 (повнопривідну і вдосконалену версію Evo37), анонсувала третю машину – найбожевільніший варіант двох представлених автомобілів під ім’ям K-39. Новинку позиціонують вже не як дорожній спорткар, а як справжнісінький гоночний прототип.

Останні новини:  Tesla представила нову версію Model 3 із збільшеним запасом ходу

Джерелом натхнення для цієї моделі стала Lancia Beta Turbo, тож рестомод отримає подовжений кузов із яскраво вираженими аеродинамічними компонентами, що повторюють форму класичного італійського спорткара.

Гоночний автомобіль має довшу хвостову частину з масивним заднім антикрилом і повнорозмірними світлодіодними ліхтарями під ним, плавець на даху, розширювачі крил, бічні вентиляційні отвори і масивний дифузор.

Останні новини:  Завод Ford переходить на електромобілі

Kimera Automobili
Kimera Automobili
Kimera Automobili

Автори проєкту заявляють, що дизайн K39 був натхненний старим гоночним автомобілем команди Martini Racing Team, яка домінувала на чемпіонаті світу зі спортивних автомобілів у 1970-х і 1980-х роках. K-39 буде випущено в традиційній лівреї Martini Racing “дуже обмеженою кількістю екземплярів для кількох щасливчиків”. Вартість машини та її характеристики поки що офіційно не названо.nnews.com.ua

Останні новини:  BMW X5 нового покоління все ж позбудеться знайомої зовнішності: кросовер повністю перероблять