Канада передала Україні першу партію броньованих машини швидкої допомоги ACVS (відео)

13.06.2024   22:00    6

Бронемашини вирізняються високою мобільністю та надійним захистом. Варіант ACSV оснащений медичним обладнанням для лікування широкого спектра травм у польових умовах, що вкрай важливо в умовах бойових дій.

Канада в рамках військової підтримки України відправила перші чотири бойові броньовані машини швидкої допомоги Armored Combat Support Vehicle (ACSV). Загалом на потреби ЗСУ буде передано 50 таких машин, 10 з яких очікують до осені поточного року. Про це 13 червня повідомив у мережі X міністр національної оборони Канади Білл Блер.

«Ці сучасні бронемашини виконуватимуть найрізноманітніші функції на полі бою. Перші десять — це броньовані машини швидкої допомоги, оснащені медичним обладнанням і бронею, що дадуть змогу українським військам безпечно евакуювати та лікувати поранених», — написав канадський чиновник.

Останні новини:  У поліції розповіли про бомбову атаку на Мирноград з загиблим і постраждалими (відео)

Характеристики ACVS

ACSV — це сучасна броньована машина, розроблена компанією General Dynamics Land Systems-Canada. Вона створена на базі шасі Light Armored Vehicle (LAV) 6.0 і призначена для виконання широкого спектра тактичної підтримки на полі бою.

Останні новини:  Артилерія прикордонників «Помсти» знищує ворога з 105-мм гаубиць M101.ВІДЕО

Броньовик має кілька варіантів, кожен з яких пристосований для виконання певних функцій, таких як перевезення військ, швидка допомога, командний пункт, інженерна підтримка, відновлення транспортних засобів, мобільний ремонт і радіоелектронна боротьба.

Ці машини вирізняються високою мобільністю та надійним захистом, що дає їм змогу ефективно діяти в умовах підвищеного ризику. Вони оснащені сучасними системами зв’язку та новітнім балістичним захистом, забезпечуючи максимальну безпеку екіпажу та обладнання, що перевозиться.

Останні новини:  Артилеристи показали, як гаубиця M101 знищує російських окупантів на передовій (ВІДЕО)

Наприклад, санітарні варіанти оснащені медичним обладнанням для лікування широкого спектра травм у польових умовах, забезпечуючи негайну медичну допомогу пораненим солдатам.