Jeep випустить електричний Renegade вартістю менше $25 000

18.06.2024   10:44    11

Повністю електричний Jeep Renegade нарешті підтверджено. Що ще краще, він буде коштувати менше $25 000, оскільки Jeep виходить на нові ринки.

 

У США Jeep Renegade EV приєднається до двох інших повністю електричних автомобілів Jeep, Wagoneer S та Recon, натхненного Wangler. Новина була підтверджена під час Дня інвестора Stellantis 2024 у четвер. Електричний Renegade стане одним з трьох нових електромобілів Jeep, які будуть представлені в Північній Америці.

Хоча Jeep нещодавно був визнаний найпатріотичнішим брендом Америки, за останні кілька років його продажі знизилися. Після того, як продажі в США збільшилися в чотири рази, досягнувши майже 1 мільйона у 2018 році, Jeep намагається набрати обертів.

Останні новини:  Штраф за «літнє» порушення: скільки доведеться заплатити українським водіям у спеку

Минулого року продажі бренду Jeep впали на 6% (642 924) у США після падіння на 12% у 2022 році (684 614) і ще на 2% у 2021 році (778 711).

Генеральний директор Антоніо Філоса вважає, що нові електромобілі Jeep допоможуть змінити ситуацію. Минулого тижня Філоса заявив Automotive News, що “щось близько 100% буде завойовано”, маючи на увазі свій перший глобальний електромобіль, Wagoneer S.

“Бренди, на які ми націлені, – це в основному Tesla… але є й багато інших”, – сказав лідер Jeep. Jeep офіційно представив розкішний електричний позашляховик Wagoneer S два тижні тому з запасом ходу до 480 км.

Однак Jeep має “більші” плани щодо виходу на нові ринки та зміцнення бренду.

Останні новини:  В Україні збанкрутілий автомобільний бренд продає нові автомобілі за ціною «Ланоса»

Компанія Jeep підтвердила, що випустить електричний Renegade за ціною менше $25 000 в рамках свого нового плану розвитку.

Бренд повернеться в сегмент середньорозмірних кросоверів в Північній Америці, а також знову вийде на ринок компактних кросоверів в усьому світі. Протягом наступних трьох років Jeep розширить свій модельний ряд з 10 до 13 моделей. До 2027 року Jeep планує мати шість повністю електричних автомобілів.

Після того, як кілька тижнів тому генеральний директор Stellantis Карлос Таварес заявив, що “дуже скоро” в США з’явиться електромобіль Jeep EV вартістю $25 000, ми дізналися, що це буде електричний Renegade.
“Якщо ви запитаєте мене, що таке доступний електромобіль, я б сказав, що це 20 000 євро в Європі і 25 000 доларів у США, – пояснив Таварес. – “Так само, як ми представили Citroen e-C3 вартістю 20 000 євро, дуже скоро у вас буде джип вартістю 25 000 доларів”.

Таварес вказав, що за цією вартістю це буде електричний Jeep Renegade. Однак незрозуміло, чи включає це державні пільги.

Останні новини:  Експерт розповів про всі приховані можливості круїз-контролю в сучасних авто

Доступний Renegade EV приєднається до Wagoneer S і Recon в електричній лінійці Jeep. Очікується, що в цьому році Jeep також представить Recon, електричний позашляховик, натхненний Wrangler.autogeek.com.ua