Ідеальний варіант проти спеки, коли немає світла

08.06.2024   21:00    6

Літня спека може стати справжнім випробуванням. Особливо зважаючи на те, що в умовах частих відключень світла та через потребу заощадження електроенергії не завжди можна врятуватися за допомогою кондиціонерів та вентиляторів.

На щастя, існує спосіб охолодитися і без сучасних технологій. Про те, як врятуватися від спеки за допомогою японського кондиціонера або антишарфу, читайте в матеріалі OBOZ.UA.

Через дефіцит електроенергії українці змушені стикатися з відключеннями світла та обмежувати себе у використанні електричних приладів, зокрема кондиціонерів. Але це не означає, що вам доведеться щонайменше три місяці поспіль потерпати від спеки.

Для того, щоб трохи знизити температуру тіла та почуватися добре навіть в найтепліші літні дні, вам знадобиться лише:

  • Хустка;
  • Холодна вода.
Останні новини:  Якими продуктами зі столу можна годувати собаку, розповіли експерти

Намочіть тканину холодною водою та пов’яжіть її навколо шиї. Мокрий «шарф» буде споживати енергію, щоб випарувати вологу. Це супроводжуватиметься зниженням температури тіла, адже аналогічним чином людина охолоджується, коли потіє.

В Японії навіть продаються спеціальні наліпки та накладки на шию, які допомагають знизити температуру тіла.

Японський кондиціонер: ідеальний варіант проти спеки, коли немає світла

Також замість хустки можна використати паперовий рушник чи навіть туалетний папір.

Останні новини:  Як швидко зробити ефективну пастку проти білокрилки на грядці

Якщо у вас немає холодної води, то покладіть в рушник лід, і дочекайтеся поки він розтане, або загорніть в серветку холодний напій, щоб вона просочилася конденсатом.
Як ще можна охолодитися в спеку

Намочіть свій одяг, щоб він також працював, як японський кондиціонер. Також ви можете опустити руки в ємність з холодною водою, щоб прискорити процес охолодження.

Останні новини:  3 корисні способи почистити клавіатуру від рідини

Якщо ви захочете прийняти холодний душ, щоб охолодитися, то не варто. Ваше тіло відреагує на різку зміну температури і почне навпаки намагатися зберегти тепло. Тому краще купайтеся під теплою водою, щоб згодом навколишнє середовище здавалося вам більш прохолодним.

Крім того, носіть вільний одяг, який не прилягає до тіла. Якщо повітря буде циркулювати, то поту буде легше випаровуватися, завдяки чому ви будете почуватися краще.