Громадянам Китаю пропонують компенсацію за заміну авто з ДВЗ на електромобіль

11.06.2024   00:24    3

Винагороду у сумі 1380 доларів США обіцяє влада Китаю своїм громадянам, які поміняють  автомобіль з ДВЗ на електромобіль. Про це пише scmp.

Таку ініціативу прийняли, щоб підтримати вітчизняного виробника — за останні три місяці продаж найбільших гравців Nio, Xpeng і Li Auto впав на 10%.

Основні гравці авторинку – Nio, Xpeng і Li Auto відчули на собі вплив тримісячної гонки “здешевлення” до дна, оскільки ціни на 50 моделей різних брендів впали в середньому на 10 відсотків. Зараз вони прогнозують стрибок продажів за три місяці, що закінчуються червнем, оскільки почнуть надходити державні субсидії та коли споживачі повернуться на найбільший у світі ринок електромобілів, де продажі становлять близько 60 відсотків загального світового обсягу.

Останні новини:  Експерти назвали 5 найбільш недооцінених кросоверів з пробігом

«Субсидія на купівлю електромобілів (EV) дала великий поштовх провідним гравцям», — сказав Фате Чжан, засновник шанхайського постачальника даних про електромобілі CnEVPost. «Також зростає припущення про те, що жорстока цінова війна незабаром закінчиться, що допоможе їм збільшити маржу автомобілів».


newsauto.com.ua