Гігантська брудна хмара накрила Кривий Ріг: мешканцям радять залишатися вдома (відео)

23.06.2024   18:31    16

Якість повітря нині викликає занепокоєння

Ранок 23 червня у Кривому Розі ознаменувався появою величезної брудної хмари над містом. Враховуючи той факт, що моніторинг оцінки якості повітря вказує на небезпеку для здоров’я, місцеві ЗМІ припускають, що стався промисловий викид.

Про це повідомляє паблік у Telegram «Свої. Кривий Ріг». Зазначають, що адміністратори каналу вже звернулися до прессекретаря заводу «АрселорМіттал» і нині чекають на інформацію.

Останні новини:  На Покровському напрямку Сили оборони знищили ворожий Су-25, – ОСУВ “Хортиця” (ВІДЕО)

«Хмара накрила Кривий Ріг. Ймовірно, пов’язано з промисловим викидом. Не те щоб це рідкість, але саме таке ще не бачили. Підписники помітили її на Соцмісті, а згодом у Довгинцівському районі», — йдеться у повідомленні пабліку.

Мешканцям Металургійного, Саксаганського та Довгинцівського районів Кривого Рогу радять утриматися від прогулянок на вулиці. Моніторинг оцінки якості повітря показує, що нині воно неабияке шкідливе. Особливо, для чутливих груп людей, зокрема алергіків.

Останні новини:  Боєць легендарної 3-ї ОШБр поділився кадрами з власних боїв (ВІДЕО)

Доки ми готували новину до публікації, з’явилася офіційна відповідь керівництва заводу «АрселорМіттал», щодо інциденту з викидом.




«Сьогодні близько 05.00 сталося раптове відключення ряду виробничих потужностей від зовнішньої енергосистеми. Виробничники вимушені були вдатися до ряду кризових технологічних дій для збереження виробничого обладнання, зокрема обладнання коксохімічного виробництва та забезпечення безпеки працівників. Візуальні ефекти, на жаль були видимі в місті. Зараз енергопостачання відновлено. Ситуація контрольована», — відповіли на підприємстві.

Останні новини:  Протитанкісти коломийської "десятки" знищили танк та БМД росіян (ВІДЕО)