Експерти розповіли, як очистити сантехніку активованим вугіллям

11.06.2024   15:40    4

Хто з нас не мріє про ідеально чисту сантехніку чи кухню? Проте, під час прибирання ми часто забуваємо про розплідник неприємного запаху — каналізацію. Як же ж вивести бруд звідти?

Чи траплялося вам повернутися додому після довгого робочого дня і виявити неприємний запах з кухонної раковини? Або, можливо, ви відчуваєте, що навіть після ретельного миття ваша сантехніка все одно виглядає не так свіжо, як хотілося б? Якщо так, то варто розглянути питання прибирання комплексно та дістатися туди, куди зазвичай дивляться лише сантехніки.

Останні новини:  Стилісти розповіли, коли та як правильно наносити сухий шампунь

Чистота сантехніки зсередини — запорука гігієни

Більшість із нас приділяє увагу зовнішньому вигляду сантехніки, регулярно миючи її поверхні. Але ми часто забуваємо про те, що справжня чистота починається зсередини, тобто в каналізаційних трубах. З часом там накопичуються жири, залишки їжі, миючі засоби та інші відкладення, які можуть призвести до неприємного запаху та навіть до засмічень.

Останні новини:  Прості, але надійні правила, щоб уберегтися від кишенькових крадіжок у місті

Активоване вугілля, давно відоме своїми абсорбуючими властивостями, може допомогти у цій проблемі. Його широко використовують у медичних цілях для детоксикації організму, але воно також ефективне для очищення сантехніки. Таблетка засобу здатна не лише поглинути неприємні запахи, але й сприяти розщепленню твердих відкладень у трубах.

Як це працює?

Перед використанням активованого вугілля рекомендується застосувати спеціальні засоби для розщеплення твердих відкладень. Вони допомагають розм’якшити та розчинити жири та інші забруднення, що накопичилися в трубах.

Після цього важливо прибрати неприємний запах. В залежності від ступеню “каналізаційного аромоксамиту”, потрібно закинути в трубу від 1 до 5 таблеток активованого вугілля. Важливо не змивати їх щонайменше годину, щоб дати вугіллю час поглинути запахи та забруднення.

Останні новини:  Як відтерти плями від води на дерев‘яних поверхнях: прості способи

Активоване вугілля діє як губка. Його поверхня покрита безліччю мікропор, які здатні поглинати молекули запахів та забруднень.